Depressios vagyok?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es vagdosom magam. Nem igazan tudom mi a bajom, leginkabb az hogy utalom magam es az hogy anyukam bant. ( nem ut meg meg semmi csak az ami mond ) Lehet higy bantasnak szanja de nekem ez nem esik jol. Mar egy ideje nem eszek inkabb csak reggelit de aztan valami szart behalok es utana rosszul vagyok. Nagyon sokat sirok es ha megkerdezik hogy megint vagdostam e magam akkor azt mondom hogy valami rozsabokor vagy ilyesmi megsertette a karom. Mar az interneten megneztem higy mi a depressio tunete es sok igaz ram. Abba akarom hagyni a vagdosast de nem megy. Szetintem fuggo vagyok. Amikor azt olvasom hogy nincs ertelme meg semmi akkor ideges leszek mert nekem ez segit es ha ranezek akkor is jol erzem magam. ( nem mindig ) Az a baj higy nem tudom mit csinaljak ( anyumnak nem akarom elmondani es pszihologushoz sem szeretnek menni )

2017. nov. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg igen, de el kellene beszélgetned anyukáddal, hogy mik azok a vágások a kezeden és hogy mi az oka!

hátha sikerül változást elérned nála

2017. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyedül nem lehet kigyógyulni a betegségből.Antidepresszáns tabletta, nyugtató segíthet , de függőséget is okozhat!
2017. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gyógyszer nem megoldás. Ott vannak a természetes gyógymódok. "Fűben fában orvosság."
2017. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!