Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb fájdalmad?

Mi a legnagyobb fájdalmad?

Figyelt kérdés
Nekem pl. az, hogy mindig magányosnak érzem magam.
2017. nov. 16. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy 5 éve nem láttam a tesóm
2017. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az, hogy csalódtam az exeimben és magamban

ezen a téren való sikertelenségem ami fáj


te miért vagy magányos?

2017. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem az, hogy itt kárhozok nap mint nap a gyakori kérdéseken és értelmesebb dolgot sosem csinálok.

Az életem a kárhozat és a gyakori kérdések kérdéseinek nézése és megválaszolásával telik. És igen, ez lelkileg megterhelő, mert van jobb dolgom is.


ja és magányos vagyok én is.

2017. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit összetettebb, de összekapcsolódik valamilyen szinten. Az, hogy csak viszonzatlan szerelmeim voltak. És nem véletlenül hagytam ki, hogy "eddig csak", mert nem látok rá bármi esélyt, hogy ezután változna, ugyanis, ha fiú lennék, én se kellenék magamnak. Vannak, akik azt mondják, hogy azért, mert nincs önbizalmam, de ezzel úgy vagyok, hogy valóban nincs, de miért is kéne, hogy legyen? Elvégre nincs rá okom. És én nem hibáztatok senkit, amiért nem kellek nekik, de attól még fáj. Ahogyan az is, hogy megpróbáltam nem foglalkozni az érzéseimmel, és mindenkinek azt mondogattam, hogy "érzelmek? az mi? nekem nincsenek olyanaim", de ettől függetlenül most is szerelmes vagyok egy fiúba, aki eleinte lehitette velem, hogy akar valamit, de mégse. De persze megértem.
2017. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legnagyobb fájdalmam az, hogy már soha többet nem láthatom az apámat. Még kicsi voltam, amikor meghalt.
2021. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!