Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátnőt?

Hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig még nem jöttem össze senkivel, de nagyon szeretnék. a csinos, karcsú lányokat szeretem, akik okosak, és nem figyelemfelhívóak. A baj, hogy ők rám se hederítenek, és ha közeledni próbálok hozzájuk fél perc alatt lekoppíntanak. Más csajok csak kihasználnak, egy szerencsétlen vagyok a szemükben, aki szívességet tesz nekik. Igaz, nem én vagyok a királyfi, aki szép, erős, elbűvölő, de attól még megvan bennem a vágy, hogy megismerjek egy gyönyörű lányt.

Tudnátok tanácsot adni? (19 éves fiú)


2010. máj. 31. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
velem is hasonló a helyzet, csak sokszor azt tapasztalom mintha a lányok kb 80%-a szimplán utálna, pedig okot sosem adtam rá amiatt utálnia kellene engem:( 17f
2010. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

viselkedj férfiasabban, határozottabban.:D

flörtölgess. :P 17/L

2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sunázz tini p i c s á k a t
2010. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csúnya vagy és gyönyörű lányra vágysz?..

már nem azért de .. hogyha szerelmes vagy nem az számít,hogy hogy néztek ki :] mert ha már beleszeretsz,akkor a külsejét is szépnek fogod látni :P

de hogyha neked nem a szerelem miatt kell csaj...akk meg így jártál:D mert akkor olyan csajt fogsz találni,aki csak mutogatás miatt akar összejönni vkivel ..de akit mutogathat annak meg helyesnek kell lennie:)

2.. ne hagyd már hogy kihasználjanak :D..ésigen,legyél férfi .

2010. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A csinos lány alatt úgy értettem, hogy számomra tetszik. Hogyan legyek férfi? Az ilyen lányok eleve kerülnek engem.
2010. jún. 1. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor először csak próbálj haverkodni ;D
2010. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyeneket le is pattintunk ;)
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látjátok, az egyikük már írt is. Úgy látszik nem is kell ismerniük hogy utáljanak. Hogy is mehetnék oda egy lányhoz! Azok is csak elzavarnának, azt pedig nem viselném el.
2010. jún. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!