Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nézem a győzikét, és IRRITÁL,...

Balazs00xx kérdése:

Nézem a győzikét, és IRRITÁL, mellette unatkozom az gáz?

Figyelt kérdés
mivel tudom megtani igazán a barátnőm? egy jó mondat kéne
2010. máj. 31. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt most nem igazán értem!
2010. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez gáz.
2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
énmeg nézem a gyözikét és röhögök rajta és birom. és a "megtani" szót légyszi ird már körül mer nem érthetö
2010. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Győzike mellett unatkozol, vagy a barátnőd mellett? A barátnőd irritál miközben néznéd a Győzikét?
2010. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D a győzike irritál:d unatkozok:D

és ezek mellett egy másik kérdést feltettem hogy mivel tudnám meghatni a barátnőmet xD ennnyi:D

2010. máj. 31. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:

1.)Kapcsold ki a tévét, várd meg míg elkezdődik a Showder Club

2.)Vedd elő a faszod és talán meghatod a barátnődet

3.)Szerintem Győzike rosszul van szigetelve...állandóan Beázik.

2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha irritál, ne nézzed.

Nem gáz. Az lenne a gáz, ha izgalmasnak találnád Győzikét.


Ha szereti Győzikét: "Tündibündi arany bogárkám, mit szólsz, hogy a Béjá Ásszony... <itt mondod, amit épp láttál a képernyőn, nekem sajnos nincs tippem, mert utálom, mint a sz.rt, és nem is nézem>, ugye milyen... <itt mondasz valamit, amilyen szerinte (nem szerinted!!!) a Bea asszonynak az adott húzása>? Ha vége, ugye elmegyünk a <itt mondod a kedvenc ruhaboltját>, és veszünk neked pár édi rucikát?"

Ha nem szereti: bármivel, ami a szívedből jön. Bármivel. Mert van esze is, és érzelmi intelligenciája is.

2010. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm eme lényegre törő és meg rendítő választ neked:):D

igyekszek majd

2010. máj. 31. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi sem gáz. Csak az a gáz, amit te annak gondolsz (persze csak számodra) ne törődj ennyire mások véleményével... a végén úgy fogsz élni, mint ahogy sosem akartál.


a bnődnek meg vegyél virágot, és borozgassatok, vagy vidd el a trófea grill étterembe. vasárnap este 2500 Ft/fő...

2010. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vágom hol van kösssz
2010. jún. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!