Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Furcsán érzem magam, arra gondolok, hogy bántom a szeretteimet,állatokat, utálok kb mindenkit, mindig rosz gondolatok járnak a fejemben, pl "hogy megcsalnak", sokszor vagyok öngyilkos kedvemben, nem nagyon tudom átrezni az embereket, pl "ha meghal valaki anyja és panaszkodik nekem akkor én azt leszarom mert nem érdekel és nem tudom átérezni", nagyon sokat gondolkodom és néha beszélek is magammal a gondolataimmal, mint ahogyan irtam utálom az embereket utálom ha a szemembe néznek, de én imádom őket figyelni, Nyom a mellkasom és olyan mintha a "lelkemet" felemésztené valami, mintha üres lenne az éetem vagy nem is tudom, mintha szüksgem lenne valamire ami kitölt. Nemértem az egészet, valaki megmagyarázná ezt nekem?

2017. nov. 22. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak fáradt vagy.
2017. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez nekem inkább orvosi kérdésnek tűnik.

Elsőre a háziorvost javasolom.

2017. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki? :D "Jónapot! felszeretném gyujtani az egész világot, és néha fáj a lelkem! mit javasol?" fáradt nemhiszem hogy vagyok mert napi 10órákat alszom :)
2017. nov. 22. 20:46
 4/14 anonim válasza:
Ez mindig ilyen vagy időszakos? Hány éves vagy?
2017. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok. És naponta van :)
2017. nov. 23. 01:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk állandónak is :)
2017. nov. 23. 01:06
 7/14 anonim ***** válasza:

"És mit mondjak neki?"

Ezt, amit mondtál, csak a pszichológusnak, ahova majd a háziorvos beutal.

A háziorvosnak azt, hogy rosszul érzed magad, fura gondolataid vannak, stb.

2017. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ :)
2017. nov. 23. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:

A 10 óra alvás kicsit sok.

Tudsz rendesen aludni? BIZTOS, hogy nem horkolsz?

2017. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, nemhiszem hogy horkolok. Zavartalan éjszakáim vannak és szp nyugodt álmaim.
2017. nov. 25. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!