Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feláldoznál egy idegent a...

Feláldoznál egy idegent a saját vagy egy szeretted életéért?

Figyelt kérdés

és az idegen akiről azt se tudod ki iszonyatos kínhalált halna.

tudom hülye kérdés:D


2007. nov. 26. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A saját életemért nem hinném (pedig nem vagyok önjelölt halálvágyó),de a számomra kedves emberek életéért bizony lehet,hogy odadobnék egy idegent.
2007. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Örülök ,hogy tudod ,hogy hülye kérdés.... Magyarul OFF. Amúgy erre nem tud válaszolni egy kedves ember. Én inkább magamat ,mint mást... De ne mennyünk bele.
2007. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Még szerencse, hogy nem nekem kell eldöntenem, hogy ki hal meg, ki marad életben. Amúgy érthető lenne, hogy mindenki a saját szerettei életét félti, valamint a saját életét is, mert ha meghal az rossz a szeretteinek is. Azt meg ugye nem akarjuk :-)))
2007. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember - annak ellenére, hogy itt mit ír - szemrebbenés nélkül feláldozna bárkit, csak hogy mentse a saját vagy szerettei életét. Én sem vagyok kivétel. Talán csak abban különbözöm tőlük, hogy ezt belátom, és nem hazudok magamnak. Vegyünk egy példát: Rádtámad egy alak a sötét utcán. El akarja venni a pénzed (rángatja a táskád), esetleg meg akar erőszakolni. Mindegy. (Olyan idegállapotban amúgy sem biztos, hogy tudnád, mit akar.) A dulakodás közben a kezedbe akad egy tégla. Simán fejbe fogod verni, holott még az sem teljesen biztos, hogy meg akar ölni. Ösztönösen elintézed - ha tudod. És ugyanezt tennéd akkor is, ha előtte lenne időd gondolkodni. Pl. valaki betör a lakásodba (akár már bent is van), és a telefont nem tudod elérni. Viszont a fiókból a pisztolyt igen. Mikor benyit a szobába, aholt te rettegve várod, könnyedén beleereszted az egész tárat, csak hogy mentsd az életed. Pláne, ha támadó mozdulatot tesz feléd. Az ember a túlélés érdekében simán lemond az olyan álszent elvekről, ami a hétköznapi életben egyébként (szerinte) irányítja. Ha nem így lenne, már régen kihalt volna az emberiség.
2007. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én első sorban a szerelmemért,másodban pedig a cicámért....
2008. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
..bocsi lemaradt,másodban az apámért és csak aztán a cicámért!(én voltam az elötti)
2008. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

És az apád cicájáért?

:-)))

Ne légy kegyetlen!

2008. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Simán.
2008. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, persze!

a pasimért még én is kínhalálba mennék, nemhogy idegent küldenék-e oda. Gondolom, leendő gyermekemért is megtenném, ha összejönne...

2008. márc. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A szeretteimért egy szemrebbenés nélkül! Sőt mégha azon múlna akkor még Én is simán kivégeznék egy embert ez legyen felnőtt vagy csecsemő! Ha az Én életem múlna rajta akkor már egy kicsit elgondolkoznék. Ilyenkor azt tartanám szem előtt hogy Ki mennyire roppanna össze a szeretteim közül ha elveszítene.
2008. júl. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!