Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Művészlelkek a láthatáron?

Művészlelkek a láthatáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy fiatal srác lennék. Kicsit különc.


Mindig is csendes megfigyelő voltam. A diákéveim alatt, sok-sok mindennel találkoztam. Eleinte olyanokkal voltam körülvéve, akikről nem szerettem volna példát venni. Később ez a helyzet változott, viszont más elvárásaim lettek az életben.


Nem akartam csöndben maradni. Még mindig csöndben vagyok.

Akik beszélnek, sok esetben nem tudják miről.

Én szeretnék megszólalni. Rávilágítani embereket a hibáikra. Jobbá szeretném tenni a világot. Viszont úgy érzem, kissé egyedül vagyok.

Nehezen találom meg a társaimat, holott elég sok igaz barátra leltem.


Szükségem van olyanokra, akik által fejlődhetek. Új szemszögekre, filozófiákra. Különcökre.


Vagy azokra, akik nem mertek még megszólalni szintén.


Ha olvastok, mutatkozzatok be, kérlek.



2017. dec. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


műveid vannak-e? Mutatnál valamit?

2017. dec. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia joska vagyok, szeretem a pizat. Egy dobozban lakom es van egy baratom, jani de o csak hebehoba latogat meg nem vunk nagy spanok

Irj cicus ;*

2017. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Margit vagyok csókolom!

Van egy kína asszonyon Piri,együtt járunk piacra. Éne szívesen ismerném meg magát. Írjon.

Margit 79 éves asszony.

2018. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2018. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!