Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aszociális vagyok? Bővebben lent.

Aszociális vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Társaságban nem nagyon tudok mit mondani. :S Nem mászkálok el sehova. Talán 2-3 hónaponta. És pl. új ismerősökkel se tudok nagyon beszélni, pedig sztem úgy a legkönnyebb, mert nem ismerem az illetőt, és egy csomó olyan dolog van, amit biztos kitudnánk beszélni.:O. Az újabb dolog, hogy néha annyira rámjön, hogy utálom az embereket [ a szeretteim kivételével, aminek a száma is elég csekély :S ]
2010. jún. 2. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes. Nem vagy társasági ember,az tuti :)
2010. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tudom miről beszélsz... én is ilyen vagyok... nem tudom... talán
2010. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD :D azt már bele sem írtam, hogy általában msn-en tudok sokat " beszélni " :D meg hülyülni stb. :S xD
2010. jún. 2. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezzel én is így vagyok kedved kérdező :)
2010. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kedves*
2010. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy nem vagyok annyira egyedül ezzel... :S :D:D
2010. jún. 5. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, lehet, én már msnen is folyamatosan rejtve vagyok. Pszihiáterhez járok, ami szerintem segíteni fog, de úgy gondolom, h amíg van pár igazi barátom, addig nem probléma, h nincsenek felületes kapcsolataim.
2010. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok. Nekem nincs egy barátom se és aki volt, azt is letöröltem MSN-ről mert sosem ment a beszélgetés. Egy éve nem beszélek senkivel és a bankettre sem megyek mert ott biztos nekem esnének a kérdésekkel és az nem hiányzik.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, hogy MSN-en meg nagy dumagép vagy. Én gyűlölöm az MSN-t, nem is nagyon társalgok ott. Az MSN nem tesz jót a fiatalságnak, igazából. Kérdésre:

Aszociális: társadalmi érzék nélküli, társaságkerülő, betegesen zárkózott.

Szerintem rád csak az lehet igaz, hogy társaságkerülő vagy. Én is az voltam, míg meg nem ismertem jó néhány embert. Először csak felszínesen, persze, de minden hétvégén találkozok ezekkel az emberekkel, és szép lassan kialakulnak a közös témák, a rövidke, de annál jobb párbeszédek, és a többi. Már az is elég, ha megkérdezed: Hé, XY, hát szia, hogy vagy?

Ne aggódj, elindulnak a dolgok, csak járj ki többet, kommunikálj többet személyesen, és ugyanolyan lesz, mintha MSN-en löknéd a sódert. :)

2010. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!