Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon durva ez a magasság?

Nagyon durva ez a magasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14,5 éves lány létemre 181 cm-er vagyok, de emelett vékony is. Igazság szerint szeretem h ilyen magas vagyok de egytalán nem akarok tovább nőni. Tudom h a növést nem igazán megállítani de ha mégis valami ötlet?!

De inkább azt szeretném tudni h nagyon durva a magasságom??

És ez zavarja a pasikat ha egy lány nagyon magas?? Meddig nőnek átlagosan a lányok???



2017. dec. 17. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

' Tudom h a növést nem igazán megállítani de ha mégis valami ötlet?! '


Igen, van otlet: tanulj meg egyutt elni ezzel. Te is tudod hogy nem tudod befolyasolni, ez nem olyan hogy 'megoldjuk okosba'.


Egyebkent 15 evesen a 180+ centi tenyleg eleg magasnak szamit (egyaltalan nem atlagos), a 'rossz' hir, hogy korantsem fejezodott be, 18-20 eves korodig meg biztosan lesz 10-15 centi plusz. Arra vigyazz, hogy a csontjaidnak rengeteg kalciumra lesz szuksege, ugyhogy kerj tanacsot dietetikustol, nehogy tonkremenjenek a fogaid a kalciumhianytol.

2017. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menzesz után már csak 4-5 cm-t fogsz nőni. Nem tudom megjött e neked. Figyelj arra, hogy ne legyél nagyon gebe (60 kg alatt az vagy), mert egy magas+NAGYON VÉKONY lány nem szép. Persze ha debella vagy se az (+75 kg). Ne aggódj ezen, biztos így is lesz pasid☺
2017. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jelenleg 65 kg vagyok. Nem vagyok vézna hanem normálisan vékony.
2017. dec. 17. 18:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Első komis: szeretek magas lenni csak ennél magasabb már nem akarok lenni.

De am köszi mind2en.

2017. dec. 17. 18:59
 5/5 TXCowboy válasza:

1. Van rá gyógyszer, hogy ne nőjj tovább.

2. Ekkora magassághoz a 65 kg az semmi, fittness model lányok 70 körül vannak 160-170-es magassággal. Ha nem akarsz izomsorvadásban és csontritkulásban idő előtt elmenni, akkor pakolj magadra még masszát.

2017. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!