Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen, nem tudom...

Valaki segítsen, nem tudom egyedül vagyok e vele, de mindenen elpirulok és ez borzasztó ciki. Mit lehet tennk ez ellen?

Figyelt kérdés
Attól is elpirulok, ha rágondolok vagy attól, ha valaki figyel . Mimden hülyeségtől. És csak kinevetnek meg mondják, hogy vörös vagyok és még vörösebb leszek.

2017. dec. 18. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy, vagy lány?

Ha fiú vagy, akkor süllyedj el: a fiúk megoldják a problémákat, nem pirulnak.

Ha lány vagy, akkor ez nagyon édes.

Tudod, egyenjogúság van.

2017. dec. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

De nagyon cikinek érzem ,nem aranyosnak

Meg a legnagyobb problemam az ,hogy felek attol hogy akinek a tarsasagaba elpirulok azt hiszi bejon nekem.pedig nem így van

2017. dec. 20. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, ez már kellemetlenebb.

Lánynak tényleg aranyos, de azért ha már a negyedik alkalommal is ez megy, az fura. Próbáld meg egy kicsit edzeni magad. Ez úgy megy, hogy viszonylag semleges környezetben beszélgess - és, ha előjön egy ilyen dolog, akkor ne érdekeljen. Beszélj nyugodtan tovább, aztán ha pirulsz, akkor pirulsz, nem baj. Nyilván ismernek már ott a legtöbben.

Ha többször csinálod, megszokod a helyzetet, és jobban fog menni.

2017. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most mentem 9.be és új osztályom van és ők azért annyira nem ismernek.De megpróbálom amit javasoltál ,hátha beválik.Nagyon köszönöm a választ
2017. dec. 22. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd majd meg, hogyan megy.

Drukkolok neked!

2017. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azon gondolkoztam ,ha esetleg színjátszó szakkörre játnék ahol színészkedni kell ,vajon segítene -e vagy csak rontana a helyzeten?
2017. dec. 25. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod.

Ugorj be próbára, ott nincs közönség, csak pár ember.

2017. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!