Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha a nyakam befeszül?

Mit tegyek ha a nyakam befeszül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben észrevettem,hogy a nyakam úgymond befeszül és kicsit ráng ,amikor mások előtt kell beszélnem vagy ilyesmi.Pl.volt az osztalyunkban egy karácsonyi ajándékozás ,és el kellett mondanom hogy miből kellett volna észrevennie annak akit kihuztam ,hogy én vagyok az "angyala".(ki kellett húznia mindenkinek egy nevet akinek ajándékoz kellett vennie kisebb értékben és kedveskedni kellett vele)szóval belekezdtek a mondanivalómba,amit az egész osztály előtt kellett megtennem,és azt vettem észre hogy nagyon izgulok és a nyakam megfeszult és kicsit rangott is.Nem tudom hogy ezt a többiek mennyire vették észre de engem ez nagyon zavar mert probalok lenyugodni amikor ilyen van,de egyszerűen nem megy... Mitől lehet ez ,hogy megfeszul és ráng?Mit tudnék ellene tenni?

2017. dec. 25. 22:55
 1/2 nekem te ne válasza:
Nekem is rendszeres. Attól van hogy erőltetés miatt megnövekszik a vérnyomás a nyakadban és az izom így "túl tolja" magát ennek következtében pedig ráng. Elég rossz olyan mintha nyakon vágnának légkalapáccsal.. Szerintem nincs rá gyógyír max annyi hogy ne rángasd erősen a nyakad ((jobbra-balra), előre-hátránál nekem még nem jött ki). Igyekezned kell alacsonyan tartanod a vérnyomásod, illetve emelésnél óvatosan kell emelned mert ha "tejes erő bedobással" csinálod ugyan úgy beránghat és majdnem össze törszhetsz egy drága szintit.. #truestory
2018. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kincsesne ***** válasza:
Lazítson!
2018. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!