Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az csalásnak számít, ha előre...

Az csalásnak számít, ha előre Mensa tesztre bagyakoroltam a válaszokat?

Figyelt kérdés

Online kitöltöttem a közzétett tesztjüket, Raven-matricas tesztet, aztán pedig keresgéltem más ilyesféle teszteket is neten, hogy begyakoroljam a megoldásokat.


Olvastam valahol az interneten, hogy volt, akinek így sikerült bejutnia és 18 ponttal nagyobb eredményt elérnie.


2018. jan. 10. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig más teszt van...
2018. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Interneten olvastam, hogy vannak olyan oldalak, amiken elmondjàk, hogy mi feladatoknak a megoldàsa tesztekben, ès megtanìtyjàk, hogy hogyan kell megoldani öket.
2018. jan. 11. 15:56
 4/4 tolend válasza:
AZ éles teszten a hivatalos R. munkafüzetek egyikét kell megoldanod, azt hiszem 5 vagy 6 fajta van. Ha azt mind begyakorlod akkor tuti bent leszel. De mi értelme ha amugy nem a Te társaságod? Én tag vagyok de nem, hogy barátra nem tettem szert még csak szimpatikus sem nagyon akad köztük. Ez csak 1 képességet mér...
2018. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!