Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mély kúttal álmodni, mit...

Mély kúttal álmodni, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy 38 éves nő vagyok és mostanában sok a gondom a lányommal. Eltíltottam a párjától mert szar alak. Meg is fenyegettem, hogy ha nem haggya abba a járást akkor visszaköltözünk abba az országba ahonnan jöttünk

. Ma hajnalban azt álmodtam, hogy egy fura helyen vagyunk. A lányom elkezd futni a sötétségbe és a nagyanyja meg a keresztannya, sőt én is utánna kiáltunk, hogy rossh fele megy de nem hallgat ránk. Nemsokkal később beleesett egy mély kútba. A víze koszos volt, a vizben fadarabok uszkáltak. A lányom meg kétségbeesetten segítségért kiáltott. Folyton azt hajtógatta hogy többe nem csinál ilyeneket csak mentcsük ki. Nem sikerült és ő belefulladt.... Annyira szörnyű volt, hogy amint felriadtam (hajnali 2) azonnal felhívtam... Ma menne valamilyen rendezvényre. Szerintetek ott fog történni vele valalmi?



2018. jan. 13. 10:40
 1/1 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nagyon mély tartalma van ennek az álomnak. Csak szerintem nem értetted meg az igazi jelentését. Megpróbálok segíteni, leírom, hogy külső szemlélőnek mit jelent ez az álom. Külső szemlélőnek, aki érzelmileg független a történésektől!

Először is "Szerintetek ott fog történni vele valalmi?" Nem az álmok a jövőt nem megjósolják. Hanem a lehetséges jövőt vázolják fel. A jövőt rengeteg döntés és véletlennek tűnő dolog határozza meg. Kedves kérdező mindjárt megérted, hogyan étem ezt. Jó, hogy ilyen sokat leírtál az áletedről. Így nagyvonalakban lehet értelmezni az álom igazi jelentését. Teljesmértékben csak te tudod megérteni. Amit itt leírok, az csak egy értelme az álomnak, a te számodra sokkal több értelme van.


"A lányom elkezd futni a sötétségbe"

A jövőt elég sötétnek látod és úgy gondolod, hogy nagyon rossz dolog fog történni vele.


"a nagyanyja meg a keresztannya, sőt én is utánna kiáltunk, hogy rossh fele megy de nem hallgat ránk."

Ez a most történik veletek. Gondolom a lányodnak nem csak te mondod, hogy nem jó dolgot tesz, nem csak te akarod megóvni a rossz kapcsolattól, hanem a keresztanya és a nagymamája is félti nagyon, megpróbálják meggyőzni a lányod. De egyikőtöknek sem sikerül.


"Nemsokkal később beleesett egy mély kútba. A víze koszos volt, a vizben fadarabok uszkáltak."

Amitől mindhárman próbáljátok megvédeni. De makacsul megy a feje után. Ez mintha a kapcsolatára utalna a barátjával.



"A lányom meg kétségbeesetten segítségért kiáltott. Folyton azt hajtógatta hogy többe nem csinál ilyeneket csak mentcsük ki."

Ez azt jelképezheti, hogy megtörténhet amitől nagyon féltitek, próbáljátok megakadályozni, de ahogy eddig próbáltátok, nem sikerül.


Azért írtam, az elején, hogy lehetséges jövőre vonatkozik, mert ez az álom csak arra az esetre vonatkozik, ha ugyan úgy fogtok a nagymamájával és a keresztanyával viselkedni, mint eddig. Ezt úgy értem, hogy minden áron meg akarjátok akadályozni, hogy együtt járjanak. Meg is fenyegetted a lányod, szinte megzsarolod. Ezzel olyan helyzetbe hozod, hogy ha szüksége lenne rá, akkor csak akkor szólna, amikor túl késő. Esetemben anyival másabb, hogy sok dologról tudom, hogy nem jó nekem, mégis valamilyen megmagyarázhatatlan belső késztetés miatt mégis megteszem. Az életben sok olyan dolog van, amit az embernek meg kell tapasztalni, nem óvhatjuk meg a rossz dolgoktól a szeretteinket. De megkönyithetjük a helyzetüket, ha biztonságos, szeretettel teli környezetet biztosítunk nekik, hogy bármikor visszavonulhassanak oda, amikor szükségük van egy kis nyugalomra. Elképzelni sem tudom milyen érzés lehet neked. Ez lenne a logikus megoldás, de sajnos az érzelmeink nem logikusak és befolyásolni sem tudjuk őket, csak tapasztalattal.

2018. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!