Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok ijen parancsokat...

Hogyan tudok ijen parancsokat tesztelni? Például: print

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

1: megtanulsz helyesen írni

2: kitalálod, hogy tulajdonképpen mit is szeretnél

3: leírod nekünk

2018. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ilyen basszus
2018. jan. 17. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Üdv kérdező!


Megpróbálom kitalálni mit szeretnél. Gyaníthatóan programozást tanulnál és szeretnél kipróbálni néhány parancsot. Azért nincs erről fogalma senkinek, mert mindezt az önismeret témában kérdezted. Ráadásul most hogy én legalább sejtem, hogy a programozást gyakorolnád, nekem sincs halvány lila dunsztom sem róla, hogy milyen programnyelven akarod próbálgatni.


Ha esetleg te magad sem tudod, töltsd le a Pythont: [link] mert könnyen tanulható nyelv.


Ha ez a válasz nem segít, kérlek fogalmazd át, hogy értsük mit szeretnél, mert sajnos nem érthető, hiszen alapvető információk hiányoznak és rossz kategóriába tetted fel a kérdést. Ezért kicsit gondolat olvasónak és programozónak is kell lennie egyszerre, annak aki segíteni szeretne neked.

2018. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!