Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jó az másoknak, ha...

Miért jó az másoknak, ha valakit lekövérezhetnek, vagy egyáltalán valakit kigúnyolhatnak?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy eléggé husi vagyok, hisz sok a 170 cm-hez a 78 kg, és jól is érzem magam így. De miért jó az másoknak, hogy fing hangokat adnak ki a hátam mögött meg röfögnek? Ráadásul, úgy hogy a csoportunkban van nálam jóval nagyobb darab is de annak nem röfögnek csak nekem.

Tudom, hogy ez az adott egyén lelki szegénységéről tanúskodik, ha ilyen hangokat ad ki, de mégis, hogyan tehetnék ez ellen?


2018. jan. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Oltsd be őket, hogy : Adjak wc papírt? Azért, mert büntetlenül megtehetik, mert úgy vannak vele, hogy nem bántanak, mert igazuk van. Én kövér csaj voltam egész iskolában, gimiben, akkora pofám volt, hogy senki nem oltogatott. Persze ezt nem ajánlom, mert engem nem is érdekel ki bír, meg ki nem, de ha visszavágsz nekik megunhatják. Emellett inkább ne foglalkozz velük. Mikor lefogytam se lettem jobb ember, annyi, hogy aki régen röhögött rajtam, majdnem mind bepróbálkozott. Azóta megint visszajöttek a kilók, de nem zavar, és elfogadtam, hogy ez van. Ezek az emberek mind belül sokkal kisebbek, mint amennyire nagynak mutatják magukat .
2018. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg kell próbálni nem tudomást venni róluk, sajnos nincs tuti módszer arra, hogy hogyan lehet abbahagyatni velük. Az ilyenek intelligenciája eddig terjed... A sors azért mindenkinek megadja, ami jár, most a csúfolódók nagy része segélyeken tengődő lepattant felnőtt lett, én meg vezető pozícióban vagyok boldog családdal, biztos anyagi háttérrel.
2018. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!