Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rondanak erzem magamat,...

Gfedgsdfvb kérdése:

Nagyon rondanak erzem magamat, es nem tudom, mit tegyek. Pattanasos vagyok es mellkasi problemam is van meg minden feneseg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Igazabol nagyon nem erzem jol magam a boromben, kellemetlenul erzem mar magam masok tarsasagaban, hogy milyen benyomast keltek, meg mit lathatnak bennem.

Azt mondjak helyes vagyok, de nem tudom elhinni. Emellett allandoan gorcsolok mindenen

Raadasul ma talizok egy lannyal, akit a neten ismertem.meg, es szetver az ideg, hogy milyen lesz. Akar kepet is kuldok privatban, ha azzal tudtok valamit kezdeni, de tenyleg ez ig nem jo nekem.



2018. jan. 26. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Na mutasd azt a kepet!
2018. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De buta vagy! :D

Nem is olyan veszes, durvabbra szamitottam. Ez mar csak a tini korral jar, ezt tudja mindenki, a lany is , akivel talalkozol. Majd elmulik valoszinuleg. De ha ennyire zavar, jarj el kozmetikushoz. :) Semmi szegyellni valo nincs benne, rengetek veled egykoru fiu jar, pont iylen problemak miatt.

2018. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
küldheted
2018. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A pattanásokra próbáld ki a zinerytet. Én ugyanígy éreztem magam... még csak pár napja használom de hatalmas a változás..ha bármi kérdésed van írj privátba
2018. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is
2018. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem küldi
2018. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

küldhetsz nekem is egy képet:)

15/L

2018. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Küldheted :)
2018. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondom h nem küldi...
2018. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!