Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy az utóbbi 3-4hónapban mindig elkap random helyeken egy "de ja vu" érzés, aztán elkezdek szédülni, meg hevesen ver a szívem, meg rosszul vagyok. Ez kb egy max fél percig tart, utána hirtelen leizzadok meg ilyenek..

2018. febr. 10. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van ilyen érzésem. Általában lényegtelen dolgokkal kapcsolatban fordul elő, nagyjából 1-2 perces intervallumban. Nem hinném, hogy igaz lenne ez az egyik szem vagy agyfélteke gyorsabban reagál, tárolja el dolog, mert mindig tudom, hogy mikor láttam már az adott szituációt. Ma történt velem egy ilyen eset és emlékszem rá, hogy kb 1 hónappal ezelőtt álmodtam. Azért tudom, mert nagyon furcsa, idegen szituáció volt és nem is értettem hogy kreáltam össze. Nálam általában az álmok válnak valóra, legalábbis bizonyos részeik de sosem tudom, hogy mikor és melyik álomrészlet fog megtörténni, így nem is igazán veszek róluk tudomást. Nálam ez okozza a deja vu érzést.
2020. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!