Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nen hagyok maradando...

Miert nen hagyok maradando nyomot masokban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mindig azt hallgattam es hallgatom hogy mennyire szerettek a masikat es mennyire faj h elveszitettek egymast..miert nem szeretett engem annyira senki hogy banja? Miert nem tudtam olyat adni ami "potolhatatlan"?miert nem kellek elegge es mindenki mas jobban.



Es nem..nem akarok ismerkedni


2018. márc. 1. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mer ez csak panaszkodás volt.
2018. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy azok az emberek akikkel te találkoztál, bennük senki nem hagyott maradandó nyomot, lehet, hogy képtelenek rá, vagy csak olyan életszakaszban vannak.

Amúgy most hogy feltetted ezt a kérdést, picit magamra ismertem, ugyanis én is ezt érzem, és borzasztóan elszomorít a tudat.:(

2018. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!