Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem beleszerettem egy...

Azt hiszem beleszerettem egy halottba!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jó kategória, de itt legalább sok válasz jön. Szóval azt hiszem, vonzódnak kezdtem olyasvalakihez aki már nem él. Azt azért nem mondom hogy belezúgtam, de na...értitek. Most mit tegyek? Tudom ez ultragáz, szerintetek ha megidézem és megyére hogy maradjon itt az működhet? Mármint hogy csak simán legyen itt néha beszélgetni meg ilyesmik baráti alapon :) komolyan kerdem!

2018. márc. 15. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ne idézd meg, és ne beszélgess vele, mert meghülyülsz! A halottakkal beszélgetők sosem százas emberek. Ahhoz képest az, hogy beleszerettél, az csak egy kis apróság, nem is probléma.
2018. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
100-as sose voltam szóval ez nem hiszem, hogy segít vagy ront a helyzeten 😄de amúgy is mindig vonzott a spirituális világ,ő lehetne a spirituális legjobb barátom 😊 több úgyse lehetne köztünk - több okból, meg nem is lenne normális - szóval maradna a friend zone. Egyszer olvastam egy cikket, ( nem ilyen napilap kamuoldalon) hogy egy nő feleségül ment egy 300 éves kalózok rendes esküvő volt pappal meg médiummal. No ha neki lehet halott férje nekem mért nem lehet halott legjobb barátom? Persze ha megidézem és nem akar maradni megértem de örülnék ha ittmaradna..
2018. márc. 15. 01:04
 3/15 anonim ***** válasza:
És az a nő a 300 éves kalózával szerinted normális, nem pszichiátriai eset? Te is az akarsz lenni? Rettegések között élni, hogy miféle halottak járkálnak át hozzád kedvük szerint, és nyugtatókat szedni? Ez nem hiszem, hogy hiányozna.
2018. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 nyilván tartanék tőle, de én csak őt szererném idehívni nem öcsibácsit. Ha már egyszer itt van utánna nem idézgetnék senkit. Max ha elakar menni visszaküldöm
2018. márc. 15. 01:15
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom most jön az hogy ez nem így működik. De annyira szeretnek beszélni vele naaaa. Akkor más módja nincs? Mondjuk asztrálutazással lehetséges? Ott elv.találkozhatok vele, vagy akivel akarok. Aki nem tudja mi az annak itt a,linkk : [link]
2018. márc. 15. 01:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, ismerem ezeket, de ennek azért nagyobb a kockázata. Oké, hogy megidézed, de ne gondolod, hogy te majd eldirigálsz neki, hogy mikor jöjjön, mikor ne jöjjön és kit hozzon magával. Szép is lenne, majd mi elirányítgatjuk a halottakat, mikor hova menjenek. Mik vagyunk mi itt a Földön, valami főnökök, irányítók? Jó, ha hívsz valakit, odamegy, legyen akár a főnököd is, de eldirigálni nem lehet csak úgy bárkit.
2018. márc. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 nem is akarok neki dirigálni felőlem - ha tényleg ő az - akkor jön amikor akar. Én csak azt mondom hogy megidézem, aztán ha menni akar visszaküldöm, ha maradni akar engem az se zavar.
2018. márc. 15. 01:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Oké, de ha megidézed, akkor már ő dönti el, mi legyen, hozhatja a cimboráit is. A megidézéssel kb. felhatalmazod arra, hogy azt csináljon, amit akar. Nem feltétlen alkalmas ez a földi hely arra, hogy halott lelkek lófráljanak itt körülöttünk. Jön hozzád egy vendég, a halott meg hirtelen akcióba lép és a frászt hozza rá, akkor a vendégednek elég sok álmatlan éjszakája lesz utána, de még az is lehet, a félelem miatt pszichiáterhez kell mennie.
2018. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért ilyesztgetne bárkit is. Rendes srác volt életében ( legalábbis amit ismerek belőle) nem hiszem hogy halála után genyó lett volna. Amúgy meg ha bepróbálkozna valamivel szinte mindenre lehet ésszerű magyarázattal szolgálni. Plusz birizgálja az elektromos készülékeket - áramzavar. Becsapja az ajtót/ablakot - huzat. Stb...aztán már is nincs ilyedtseg. Megjelenés úgysem fog mert ha jól tudom egy szellemnek rengeteg energiára van szüksége ahhoz hogy "látható" alakot öltsöb és nem is szeretik ilyesmire pazarolni az energiát
2018. márc. 15. 01:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Te beteg nekrofil állat. :D

Ti még mindig hisztek az ilyen megidézéses baromságokban?

Nem létező dolgokat nem lehet megidézni jézusom...

2018. márc. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!