Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki túl komoly, akkor...

Ha valaki túl komoly, akkor mit csináljon ellene?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon komoly vagyok ,úgy értem hogy nem vagyok az a làny, aki mindig mindenen nevet, megszakad a nevetéstől meg mindig happy sajnos

És nem igazán tudok megnyílni senki elõtt sem, nem igazàn tudok kommunikálni az emberekkel, míg másokból csak ömlik a szó.

Mit kéne ez ellen tennem? Hamarosan gimibe megyek és új emberekkel fogok találkozni, valahogy újra kell kezdenem mindent hogy több barátom legyen.

Gondoltam itt kérdezem meg és tudtok ebben segiteni...



2018. márc. 27. 20:27
 1/2 anonim válasza:
46%

Mondok valamit. Nálam ugyan ez a helyzet kommunikáció terén és valamennyire én is komoly vagyok. De egy dolgot megtanultam még pedig azt hogy nem szabad elszalasztani

semmilyen lehetőséget és ez tapasztalat. Gimis elsős vagyok és eléggé elszaladtak előttem a lehetőségek így nem nagyon beszélgetek senkivel de nem ez a lényeg hanem hogy próbálj meg ellazulni, mert ott senki nem fog ismerni ezért bárhogyan viselkedhetsz ha érted.

16F

2018. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chuck dorisz válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni ellene. Ilyen a habitusod, introvertáltnak hívják a lélektanban. Megpróbálhatsz felvenni valami új arcot, sokáig nem fog menni, és az álarc művivé tesz, meghökkennek rajta. Azt mondják az okosok, hogy légy, aki vagy, az a legjobb út. Nem attól lesz valakinek barátja, mert mindig happy, tolja a dumát. Talán több arc veszi őket - az extrovertáltakat - körül, de az nem mind barát. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, az kifelé is pozitívan hat, és jönnek a barátok.
2018. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!