Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merek senkit felhívn...

Miért nem merek senkit felhívni telefonon?

Figyelt kérdés
A szüleimet, rokonaimat, barátaimat felmerem. Bár a rokonokat már nehezen, ismeretleneket abszolút nem. Mi baj van velem?
2010. jún. 11. 09:42
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi,ezt nem ide akartam kiírni!!!
2010. jún. 11. 09:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gátlásos vagy, és attól félsz, hogy mit szólnak majd hozzá mások, hogy te csak úgy gondolsz egyet és felhívod őket...

Vagy nem tudod, hogy mit mondhatnál :)

Nah, figyelj. Nem kell ezen aggódni. Legrosszabb esetben is ha megijedsz lecsapod a telefont és kész.

Próbálj nyugodt maradni, és ha ismeretlent hívsz, akkor kérdezd meg, hogy telt a napja :)

Hívd

2010. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak a szüleidet nem mered, hanem senkit sem. Nincsenek barátaid és egyedül vagy. Talán legbelül valahol a lelked mélyén tudod hogy ez rossz, de már olyan rég vagy egyedül , hogy beletörődtél , és nem érdekel, vagy ha érdekel akkor sem tudsz ellene mit tenni úgy vagy vele. Próbálsz boldog lenni , de te is tudod hogy ez nem boldogság, lehet hogy még sosem voltál boldog sosem és ezt te is tudod.
2010. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
én se szeretek telefonálni... =D ez van írj smst =D
2010. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Írd le előtte egy papírra mit szeretnél mondani. És előtte játsszad el előtte a beszélgetést: hangosan olvassad el, amit leírtál.
2010. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. főleg nagyon igaz!Sajnos...Nem tudom mit tegyek...:(:)
2010. jún. 11. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nincs szociális szabadságod.

Nekem sem volt, most egyre jobb. Hatalmas baromságokat kell csinálni, ha városban vagy annál jobb.


Pl. mi haverokkal elkezdtük egymást fröcskölni meg lökdösni a város terén álló szökőkútba, elkezdtünk táncolni a buszon..

Ezek jó gyakorlatok, de amíg a "ÚRISTEN MIT FOGNAK GONDOLNI" van a "Hé, én ezt élvezném!" előtt, addig esélyed sincs.

2010. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nahát milyen ismerős. :D

Én is így vagyok ezzel.

2010. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nálam is ez van, de inkább csak az ismeretleneknél ill. akkor, ha valakivel már régen nem beszéltem.


Ilyenkor mindig halogatom, és már volt olyan, hogy inkább írtam neki egy e-mailt... Aztán ő hívott vissza, így azért sokkal jobb volt. :D (nem azért, mert így megúsztam kb 20 ft-ot, hanem most emiatt a stresszelés miatt).


Viszont ha már eljutottam odáig hogy felhívom, akkor utána már jön magától a dolog, de akkor úgy érzem, mintha nem is én lennék, aki azt csinálja (ugyanez van boltban, ha kérdezni kell, ill. szóbeli vizsgán stb.)


De ha nem veszi fel, akkor másodjára sokkal nehezebben tudom rávenni magamat, általában nem is sikerül.

2010. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Én meg pont telefonban vagyok jó :D Ott szépen beszélek, meg mindenki azt mondja h milyen kedves, szimpatikus hangom van. Élőben viszont alig beszélek...
2010. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!