Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet csinálni vele?

Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akiből nagyon elegem van, és nem tud leszállni rólam.

Először is egy kis gyenge semminek tart és parancsolgat, de ez még csak nem is zavar annyira. De az, hogy nem hagyja, hogy összebarátkozzak másokkal, hogy legyen haverom, és akivel látja hogy haverkodni próbálok, azt minél előbb összeveszíti velem, az már zavar. Mit tegyek? Mindenki miatta veszik velem össze. És egyébként nem szánalmas dolog, hogy hazudik mindenkinek rólam a hátam mögött? Úgy veszít össze másokkal.


2010. jún. 11. 19:17
 1/4 haggyámán ***** válasza:
Mennyi idő van hátra az iskolából? 2 nap? Ezt nem bírod már ki vele? Próbáld meg.
2010. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 nap, de ott van még a következő év, amikor szenvednem kell tőle, nyáron meg nem lesz egy barátom sem.

14/F

2010. jún. 11. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a 2napot már csak kibirod. :D

De ha újra megkezdödik a suli, az legyen az első, hogy beszélsz vele. (KEDVESEN!)


24/L

2010. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltsál iskolát. Én azt csináltam.
2010. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!