Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen zenét hallgassak?...

Milyen zenét hallgassak? Melyik zene (i stílus) illik leginkább hozzám?

Figyelt kérdés

Ezek a kérdések elég hülyén hangoznak ezt magam is tudom. Jobban még sem tudom megfogalmazni és a lényeg teljesen benne van de egy kicsit szeretném kivesézni. Úgy mond "keresem a saját stílusom" - ezért a mondatért sokat fogok kapni a válaszoknál de tényleg így van. Nem tudom milyen fajta zenét/zenéket hallgassak.. Szeretem az olyasféle mjúzikokat amelyeknek van mondanivalójuk és lehet is érteni mit mondanak a zenébe -nem hadarnak és nem hörögnek végig- és ne nyomassák hányásig a médiában (pár nem is lehet mondanivalós zenét ott találni). Az utóbbi azért fontos mert utálom az olyan zenéket amik "celebzenék" avagy "divatzenék".. Remélem értitek. 'Művészi' zenéket főleg kedvelem. Nem igazán találkoztam ilyen zenékkel.. Remélem ti tudtok segíteni.



Na jöhet az oltás, a babi néni és társai, na meg a normális válaszok. :D


2010. jún. 13. 12:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én leginkább musicaleket hallgatok, bár emiatt sokszor szóltak már be, de egy-kettőbe szerintem belehallgathatnál hátha tetszik, pl. Operaház fantomja, Anna Karenina, Rómeó és Júlia, Egri csillagok, Zrínyi 1566. :D
2011. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Metallica: Fade to black, Nothing else matters, The Unforgiven I, II, III, Enter Sandman, One, Master of puppets, Sad but true, The day that never comes.


The Rolling Stones: (I can't get no) Satisfaction, Brown sugar, Paint it black, It's only Rock n Roll, Anybody seen my baby, Can't you hear me knocking, Don't stop, Sympathy for the Devil (szerintem a legjobb szám a világon a Sympathy for the Devil.)


Queen: Bohemian Rhapsody, Under pressure, The Show must go on, Radio ga ga, Another one bites the dust.


Még jó bandák: Sex Pistols, AC/DC, The Doors, Backstreet Boys, Aerosmith, Kiss, Pilot, Lynyrd Synyrd, és a kihagyhatatlan Beatles.


Magyar bandák: Hollywoodoo, Quimby, Tankcsapda, LGT, Omega.


Remélem tetszett belőle valami! Jó zenehallgatást! U.i. A Metallicát max hangerőn ajánlom, úgy a jó.

2016. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Metallica: Fade to black, Nothing else matters, The Unforgiven I, II, III, Enter Sandman, One, Master of puppets, Sad but true, The day that never comes.


The Rolling Stones: (I can't get no) Satisfaction, Brown sugar, Paint it black, It's only Rock n Roll, Anybody seen my baby, Can't you hear me knocking, Don't stop, Sympathy for the Devil (szerintem a legjobb szám a világon a Sympathy for the Devil.)


Queen: Bohemian Rhapsody, Under pressure, The Show must go on, Radio ga ga, Another one bites the dust.


Még jó bandák: Sex Pistols, AC/DC, The Doors, Backstreet Boys, Aerosmith, Kiss, Pilot, Lynyrd Synyrd, és a kihagyhatatlan Beatles.


Magyar bandák: Hollywoodoo, Quimby, Tankcsapda, LGT, Omega.


Remélem tetszett belőle valami! Jó zenehallgatást! U.i. A Metallicát max hangerőn ajánlom, úgy a jó.

2016. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Cica2010 válasza:

Szerintem hallgass meg néhány zenét a youtubeon, és majd csak megtetszik valami. Nekem van egy kedvenc zenekarom, a The Fold, nem nagyon ismertek, de a zenéjük jó.

[link]

Ez a kedvenc dalom:

[link]

2023. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!