Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mot tegyek?

Szerintetek mot tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy olyan "mániám" hogy ha valami erős stressz hatás ér akkor meg kell hogy vágjam magam,ha viszont ezt nem teszem akkor ingerült leszek,ideges,kimerült és folytonos halálvágy foglalkoztat. Nem mellesleg utálom magam,minden amibe belekezdek abba csak a kudatcot látom,nem sikrül elfogadnom magam,és úgy gondolom,hogy az én szavam nem számít soha.

Segítsetek mert nem bírom tovább!

14/L



2018. ápr. 27. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból nem lehet normális tanácsot adni. Mi miatt stresszelsz? Milyenek a kapcsolataid? Milyen az önképed?

Ha gondolod privátban is válaszolhatsz.

2018. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichiáter, de vágom a témát. Arról van szó, hogy a belső feszültségedet saját magad ellen fordítod és fájdalommal akarod levezetni. A jó hír, hogy ezt kemény sporttal kiválóan lehet helyettesíteni. Ha sokat futsz pl, az izomláz is nagyon tud fájni, de az legalább egészséges.
2018. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4 éve kézilabdázok szóval azzal nincs gond. Egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak.

1.válaszoló: az önképem.....azt inkább hagyjuk is,kövérnek tartom magam pedig nem is vagyok az(60 kg,170cm),mindenki mondja hogy jajj, milyen csinos vagy ma,de egyáltalán nem vagyok az,én mindig csúnya vagyok.

2018. ápr. 28. 08:17
 4/4 anonim válasza:

Stresszre a jógát és futást tudom nagyon ajánlani, esetleg küzdősport. (? ) :)

Állj oda minden nap a tükör elé, és ismételgesd: gyönyörű vagyok.

Remélem tudtam segíteni!

Na, szedd össze magad, kitartás.

2018. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!