Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ronda ha egy 14 éves lány 180...

Ronda ha egy 14 éves lány 180 centi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves vagyok és az iskolában mindig csesztetnek a magasságom miatt.

2018. máj. 16. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha zavar, akkor guillotine segítségével egy fejjel alacsonyabb lehetsz.
2018. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagy törpeuszkár méretű. Elhiszem hogy csesztetnek de majd az életben biztosan hasznát veszed később a magasságodnak (mondjuk ha boltban fogsz dolgozni.)
2018. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a magasságoddal. Te soha ne csúfolj senkit.
2018. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a "rondaság", nem a magassagon múlik.
2018. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, rá se hederíts. Magasabb vagy az átlagnál, de nincs ezzel semmi gond.
2018. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne... Velem évekig ez volt, 173 cm - vel, 12 évesen. Azóta két év telt el, és megálltam a növésben...

De az, az az időszak borzalom volt. Gönyén álltam, azt hittem, nem is tetszek a fiúknak (ami így is volt, de nem a magasságom, hanem az önbizalmam miatt), a "barátnőim" törpék voltak, és gonoszok.


"Sose találsz így fiút", "mindenki kisebb nálad" stb. Amikor egyszer ismeretlen fiúkkal bandáztunk, közben persze totál extázisban, hogy vaa, milyen menők vagyunk, a barátnőim mindketten kinéztékk maguknak egyiküket, és a következő, velük való találkozásra már nem is hívtak. A

És mit hallok? Azok a fiúk ennyiben ismerték fel a hiányom: a nagy ló nem jött?


És ezt elmesélték nekem. Jól esett.


De mi történt volna egy ugyan ilyen magasságú, életvidám, önszerető lánnyal? Eleve meg sem történik, hogy nem hívják el, mert azokkal csinálják a kiközösítést, aki hagyja. Ha te azt sugallod mások felé, hogy Hello világ, magas vagyok, és gyönyörű, akkor nem lesz más választásuk, mint így látni.


Rengeteg fiúnak tetszik a magas, hosszú lábú lány, de az az igazság, hogy a legtöbbnek nincs ilyen fajta ízlése, mert NEM EZ SZÁMÍT.

Ha csinos vagy, sportolsz, akkor BIZTOS, HOGY NINCS MIÉRT AGGÓDNOD. Ne akarj már olyanok változtatni, amin nem lehet :)

2018. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!