Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem mi döntjük el hogy kibe leszünk szerelmesek az csak úgy jön.

Van egy fiú akibe én halálosan bele vagyok zúgva már két éve.Erről ő maga is tud.

Legjobb-barátok vagyunk és mindenben számíthatok rá.

Most nem arról van szó hogy feltétlen össze akarok jönni vele és különben is van barátnője.

A gond csak annyi hogy neki és nekem is rengeteg dolgunk van, nem tudnánk megoldani hogy találkozzunk, és csak nyaranta láthatom:'(

Nagyon hiányzik és évente találkozunk kb. 9 napot .

Az igaz hogy msn-en szoktunk beszélni de az azért mégsem ugyanaz mint személyesen.

Emiatt sokszor van rossz kedvem.

Az évnek azon(hatalmas)részén amikor nem látom akkor is csak rá tudok gondolni :S

Kérlek írjatok hogy mit tehetnék a rossz kedv ellen és hogy másra is tudjak gondolni ne csak rá!?Légyszi adjatok tanácsokat!!! Előre is köszönöm!!


2010. jún. 14. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy másik fiút, főleg ha a kiszemeltednek van barátnője. Vagy ha ők szakítanak, akkor próbálkozz be nála.
2010. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is. Néha szakadj le a netről. Ne várj rá mindég. Tudom, hogy ez nagyon nehéz, de kényszerítsd rá magad...eleinte jobb lesz, de hidd el később nem fogsz ennyire függni tőle. Próbálj ki új dolgokat, ne fagyaszd le magad nála.

Sok szerencsét kívánok neked!

2010. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az nem olyan egyszerű.

Msn-ezés közben is csomószor elbőgöm magam.

És mikor fennt vagyok akkor ő is rám szokott írni

és én próbálok másra gondolni de nem megy

most émm egy nyári táborban vagyok segítő és a vajaskenyerek kenése és kisgyerekek vigyázása közben is csak rá tudok gondolni.

Ma is láttam és nem megy ki a fejemből

Poénkodásból kitaláltuk h Ő a bátyóó én meg a hugicaa

Tényleg tudja h szeretem de nem cinkel miatta mint máás fiúk

és Ő teljesen más

Mindig mindennek a pozitív oldalát nézi

16 éves lesz jövő hónapban és nem trágárkodik

nagyon jófej és ...mind1 nem akarlak titeket ezzel untatni

de a lényeg az h akármennyire is próbálok nem rá gondolni nem meeeeggy!!!!!:'( :'(

2010. jún. 15. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!