Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mongyák angolul hogy:"N...

Hogyan mongyák angolul hogy:"Nekem nincs olyan szép mosolyom mint neked"?

Figyelt kérdés
Tudom a szavakat, össze is tudom rakni a mondatot, csak nem vagyok biztos benne, hogy gramamatikailag helyes e.

2018. máj. 17. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Előbb magyarul kellene megtanulni, és csak aztán menőzni az angollal. Segítek, helyesen: mondják.
2018. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
My smile isn't as nice as yours.
2018. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Inkább az illemet kellene megtanulni és nem cinikusnak lenni, szép módon is ki lehet javítani az embert és tudtára adni a

nyelvtani hibáit, nem úgy mint egy neveletlen bunkó, aki csak arra vár hogy valakibe beleköthessen és menőnek érezhesse magát!


2. válaszolónak köszönöm szépen!

2018. máj. 17. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok és ugrok az ilyen hibákra. Mivel trollkodni is szeretek, így pláne kioktatok mindenkit. Én nem tudok angolul, de az anyanyelvemen igen. Amúgy ne szívd mellre, nem személyeskedésből írtam, és ez különben is a Gyakori, itt semmit nem szabad komolyan venni.
2018. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy rosszúl irtam, de attól még eléggé személyeskedő voltál!

2. Nem "menőzök" az angol nyelvtudásommal, inkább ellenkezőleg! Elismertem a JELENLEGI idegennyelvi (nem tökélete) korlátaimat, azzal hogy nem tudtam helyesen összerakni a mondatot.

3. Több modor, több tisztelet, kevésbé bunkó!!

4. Nem tudom hány éves lehetsz, de ilyen stílusban a 13-16 éves gyerekek írnak, akik még tojnak mindenre és komolytalan a felfogásuk!

5. Utoljára pedig, ha nem vetted volna észre ez "Gyakori Kérdések" azaz gyakran ismétlődő, egyszerű/összetett mindenapi kérdéseket lehet feltenni! ÉS NEM "Gyakori Basztatások" ahol csesztetni lehet/kell a kérdezőket! (bocs, nem tudtam ennél enyhébben kifejezni magam)


U.I. Jaa igen, igazad van, nem lehet komolyan venni egy illetlen, dedós gyerek komolytalan, ám nagyon csekély mértékben jogos beszólását. Te mondtad! 👍

2018. máj. 19. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
I don't have as beautiful smile as you have.
2018. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!