Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljak jó egészakos...

Fanncso98764 kérdése:

Hogyan csináljak jó egészakos tükrös képet?

Figyelt kérdés
Szép hosszú lábam van,kerek feszes fenék,és szeretnék tökéletes egészalakos képet csinálni. Milyen ötleteitek vannak,hogy jó kép legyen?
2018. júl. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Profi stúdióra van esetleg pénzed? Mi a képpel a célod?

Telós szelfiből soha nem lesz jó kép. A tükrös megoldást én szánalmasnak találom. Nekem azt sugallja, senkije sincs az illetőnek.

Szóval, ha csak telefon van, akkor kérj meg valakit, akinek van minimális értelmi képessége.

Semleges háttér legyen mögötted. Arra figyeljetek, hogy ne legyen semmi a háttérben, ami vicces eredményt adna.

Pl. fejből kiálló drótok stb.

A teló álljon függőlegesen, ne dőljön sem előre, sem hátra, ne legyen ferde.

S nem szemmagasságból kell fotózni, hanem kb. derékmagasságban, s nem közvetlen közelről, hanem kicsit távolabbról.

2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha olyan tökéletes vagy akkor a szép hosszú lábaiddal sétálj ki a buszmegállóba a kerek feszes sggeddel ülj fel a buszra, menj el egy barinőcskédhez ami gondolom van ezer és kérd meg hogy fotózzon le perfektül hogy felnyomhasd az instádra és megkaphasd a lájk adagodat ami felboostolja újra a kis egódat, szívesen
2018. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megneznem én hogy nézel ki :D öntelt kis buta pic*a
2018. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm

A másik kettőnek meg:Van elê irigyem mostmár titekt is felírlak😘

2018. júl. 17. 00:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég*titeket*

Hopszika elírtam😅☺🤭

2018. júl. 17. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!