Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 évesen egy kicsi tetoválás...

16 évesen egy kicsi tetoválás csuklóra?

Figyelt kérdés

Szerintetek megnyúlhat\torzulhat egy kisebb tetoválás a csuklómon?

És igen tudom biztos írni fogjátok hogy még fiatal vagyok ehhez és megbánom de nem fogom mert ez egy olyan mintha ami sokat jelent számomra.



2018. júl. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog kinyúlni, nőni sem fogsz már annyit, de a csukló amúgy is max extrém hízás esetén torzulna annyit.

Én is tetovált vagyok, nem beszéllek le róla, de a helyét gondold át. Nem eltakarható hely a csuklód, sok mindenben akadályozhat, munkáktól eshetsz el a jövőben. Csak eltakarható helyre tedd a tetkódat, hallgass rám.

2018. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
66%
Ez butaság, hogy munkától eshetsz el stb.. Basszus ma már egy komolyabb orvosnak is van tetoválása. 7 tetoválásom van amit ha akarnék sem tudnék eltakarni és modellügynökségnél sminkelek. Ha jól csinálsz valamit nem a tetováláson fog múlni.
2018. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második: az orvosos megállapításod szerintem túlzás, de az amúgy pont egy olyan szakma, hogy már akkor is kell mindeni, ha két feje van, meg három lába.

Én például állami/közigazgatási munkahelyen dolgozom, és itt simán kitesznek, ha látható tetoválásod van, amit nem lehet kellően takarni. Kis tapasztalat, pár munkaalkalmassági meg minősítő vizsga, és meglátod, hogy mennyit tud számítani. Bár az igaz, hogy ma már egyre kevésbé nézik, mert kezd megszokottá válni, de azt, hogy hol jön szembe előítéletes ember, nem tudhatod.

Amúgy meg a sminkes szakma pont olyan, ahol még plusz is, ha művészi hajlamú vagy :)

2018. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!