Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha rondák a fogaim, ne is...

Ha rondák a fogaim, ne is jelentkezzek hajóra dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyelőre még abban se vagyok biztos, hogy folyami, vagy óceáni, de ahogy nézegetem, minden képen csinos lányok vannak kirakva, és, hát ebbe a kategóriába nem illek bele. Viszont középfokú angolom meg van, vendéglátózom (recis vagyok, de takarítottam is, és kempinget is vittem szög egyedül.), amúgy is 12 órázom, szóval a munka része ha nehéz is, de valamennyire tudom mi vár rám :D

Viszont a fogaim ugye. Valaki esetleg, aki volt már kint?



#hajó #munka #kinézet #óceáni hajó
2018. aug. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A fogaid miben akadályoznának, azon kívül, hogy nem szépek? Fogorvos nem tudja rendbe tenni?
2018. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2. Ha lenne pénzem rá, és időm, akkor nem akadályoznának semmiben.
2018. aug. 7. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban akadályoznák, kedves első, hogy sok munkahelyen még takarító/mosogató/kisegítő állásra is csak olyat vesznek fel, aki külsőre megfelel az elvárásoknak.

Ezeken a hajókon a luxus a megszokott, a szépség, a fiatal és csinos személyzet, ezt várják el, ez van.

Annyira nem igényelnek nagy tudást ezek a hajós melók, hiába nyelvtudás, hiába végzettség, sajnos semelyik nem számít többet, mint a jó megjelenés. Sokan jelentkeznek ezekre a munkákra, és igen, a külsejük alapján válogatják ki, hogy kiket vesznek fel.

Ettől persze még megpróbálni meg lehet, sosem lehet tudni.

2018. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Köszi, hogy érted, hogy értem :D

Pont az lenne a lényeg, hogy pénzt keressek, és bemehessek a fogorvoshoz is anélkül, hogy azon kelljen aggódnom, mennyi egy szabályzó.

Már csak az élménybeszámolókba is mindenki bikinis képeken villog, aki ott dolgozott, úgyhogy biztos a kinézet a fő fő szempont.

Hát mindegy, akkor elmegyek mondjuk hullaszállítónak. Ott nagyon nem foglalkoznak a kinézettel a páciensek.

2018. aug. 7. 16:56
 5/6 anonim válasza:

ne viccelj mar!

nem szabalyos vagy mi a baj?S amugy csinos vagy?

nagy gaz nem lehet ha most is recepcios vagy

2018. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Hát hájaska vagyok, de elmegy, kinézetem többi része nem gátol semmiben. Hát ha beszélek sokszor nem veszik észre, de nyitott szájjal sose mosolygok, mert pont elől van elszíneződve és összevissza áll. De mindegy már mások lebeszéltek xdd
2018. aug. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!