Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Min gondolkozol most? Mit érzel?

Min gondolkozol most? Mit érzel?

Figyelt kérdés
Írd le! :D =P
2010. jún. 21. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Egy komm-en.

59/n. írta, egy fiatal lánynak (is.)

Egyszerre örülök, hogy még ilyen ember is létezik, ugyanakkor szomorú is vagyok, mert olyan-amolyan esetek történnek.

2010. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
azon h.vissza kéne hívni a barátnőmet aki reggel hívott,de nincs kedvem beszélni vele.
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Funktasztikus ***** válasza:
semmin vagis hát hogy miot irjak ide
2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozom, hogy hiányzom-e annak, aki nekem hiányzik. Azt érzem, hogy hiányzik :D


És te?

2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én azon hogy mikor találok valaki olyat, aki hiányzik nekem, és énis hiányzok neki... :D

Meg hogy mit fogok csinálni a héten, és hogy menjek el hogy anyám ne b*sszon le nagyon ha hazajövök... :)

2010. jún. 21. 17:50
 6/26 anonim válasza:
én azon, hogy miért voltam olyan balf@sz, hogy szakítottam a barátommal. :( és most rettentően hiányzik.
2010. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Azon, hogy felhívjam-e a barátom vagy sem.
2010. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Arról, hogy egy balul indult nap mennyire jól folytatódhat és végződhet. Ma strandolni indultunk, de nem jött össze, mert beborult, ezért visszatértünk a városban lévő strandra, de ma cserélték a vizet. Viszont beültünk délután fél 6 körül az egyik teraszra és olyan jót pizzáztunk, néztük a focit ( lány létünkre ) és még banán shake-t is ittam ! Irtó finom volt :-D Most is mindjárt 19 óra és kezdődik egy szuper film, amit vacsi közben fogok nézni, aztán megtaláltam gyermekkorom legszebb játékát, amit még DOS-ban kell játszani és már előre tudom, hogy rám fog törni az a kellemes nosztalgia érzés.


Szóval pillanatnyilag nyugodt vagyok és talán még boldognak is mondhatnám magam, bár nem szoktam igy elemezni az állapotomat.

Főképp azért vagyok boldog, mert megtanultam ma egy nagyon fontos dolgot, és méghozzá azt, hogy türelemmel és egy pici inteligenciával még a leggorombább emberekkel is megszerettethetjük magunkat, ha a saját útunkon járunk és bizunk önmagunkban, és nem hagyjuk magunkat befolyásolni. Ezt őszintén szólva eddig is tudtam elméletileg, de nem hidtem benne. Mostmár viszont hiszem.

2010. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Azon, hogy az a pasi mennyit szokott énrám gondolni mert én minden nap gondolok rá.. (nem is 1x) :) Jah és hiányt érzek! :/
2010. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én állandóan azon gondolkodom, hogy mikor lesz már július, hogy talizhassak Adam L.-el :D

Meg azon, hogy vajon Tommy-t magával hozza-e.

2010. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!