Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan élnéd az életed, ha a...

Hogyan élnéd az életed, ha a tetteidnek nem lennének komolyabb következményei?

Figyelt kérdés
Hasonlóan élnél, mint az Idétlen időkigben a főszereplő, csak nem egy napod ismétlődik, hanem egy heted.

2018. aug. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, engem is öngyilkossági gondolatok gyötörnének, ugyanis k... unalmas lenne.
2018. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdés, mit jelent a "komolyabb következmény"? Mert egy hét alatt sok minden megtörténhet..egy hétig biztosan nem aludnék, annyi teendőm lenne...
2018. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor legyen csak egy nap. Ha minden napod ismétlődne, mit tennél? Valószínű h olyat, amit amúgy nem...
2018. aug. 29. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy kénytelen vagyok ilyen léhasággal indítani, de az biztos, hogy rettenetesen sokféle kaját kipróbálnék.


Ezen kívül mit tennék, ha folyton egyetlen napom ismétlődne, vagy akár egy hetem? Rémes belegondolni is. Ha nincsenek következmények, az ember nem is tudja összeszedni magát, hogy jelentősebb dolgokat vigyen véghez, mondjuk megtanuljon valamit vagy ilyesmi. Ha egy hét lenne az időtáv, akkor utaznék, jó messze, mindenfelé.

2018. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vadállatokat simogatnék. Oroszlánt, jegesmedvét, vöröspandát...
2018. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!