Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben és hogyan változzak meg?

Miben és hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

20/F


Elnézést a helyesírási hibaimért. Fogok igyekezni kevés helyesírási hibát elkövetni. Köszi a megértést.


Sziasztok!


Röviden magamról: Kedves, jószívű ember vagyok, próbálok segíteni az embereken ha tudok, de nem szeretem, ha kihasználják a jóságomat. Érzékeny fiú vagyok, vannak rossz időszakjaim.



Alapiskolában rosszat csináltak nekem, csúfoltak, vertek, olyat kellett csinálnom amit nem akartam, hülyét csináltak belőlem, és a tanítok is rám voltak “ülve”. Büdösnek neveztek az osztálytársaim, de igazán ők voltak büdösek, mondig használtam parfümöt. Máski is büdösített, de ő neki ezt nem merték megmondani.



Munkahelyen amikor dolgoztam gyárban, akkor ott megismerkedtem kedves lányokkal. Igaz egyik 27 éves volt, szép szőke lány volt, tudtunk dumálni. Hogyan tudjam magamhoz húzni, elcsábítani a lányokat? Használok parfümöt, csak szégyenlős vagyok, és csendes.



Volt egy haverom, akiben csalódtam nagyon. Segítettem neki, ő is nekem. Azóta mintha meg lennék átkozva. Nem alakulnak úgy a dolgaim ahogy azt én szeretném, ahogy én azt elképzelem. Ha a párkapcsolatban ha a baráti kapcsolatokban. Nem tudom hol csinálok hibát. Nem jó magamban lenni. Nagyon rossz érzés.



Hogyan tudjak örülni másik boldogságának? Körülöttem mindenki boldog. Akik rosszat csináltak nekem azok is. Hogyan létezik ez? Hol akkor az igazság? A karma.


Miben változzak meg és hogyan?

Szeretnék végre boldog lenni, elveszíteni egyben a szüzességemet. Köszi a válaszokat, tanácsokat.


2018. szept. 5. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is fürdeni kéne, nem pacsulizni magad. Aztán felhagyni a picsogással.
2018. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Írj és olvass többet !

Először azt ami érdekel utána mást is.

Olvasd el ha leírsz valamit, jobban feltűnik ha egy-egy mondat magyartalan.

Hidd el másokat is húztak alap és középsuliban.

Merits ezekből erőt de soha ne sajnáltasd magad!

Sajnálatból még soha nem szexelt senki!

Szedd össze a magabiztosságod.és erősíts rajta.

Másokkal ne törődj hogy ő miért nem érte el a sors stb mert ezzel csak magad őrlöd.

2018. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!