Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki, ha az...

Szerintetek ciki, ha az egyetemen voltam először szerelmes és 21 évesen volt először pasim?

Figyelt kérdés
Mikortól számít cikinek, ha egy lánynak még nincsen barátja? Van ez életkorhoz kötve?
2010. jún. 22. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ciki, és semmilyen dolog sincsen életkorhoz kötve. Ne mások véleményével foglalkozz, hanem csináld azt, amitől jól érzed magad.
2010. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki ha akkorára akadt egy barátod.Életkorhoz az nincs kötve,hiszen nem más dönti el,hogy mikor alakítasz ki egy kapcsolatot.Hiszen Te magad érzed ,hogy Neked mi a jó és fontos.Nekem is rengeteg 20-21 éves ismerősöm van aki ekkor jött össze az első barátjával.És hozzáteszem egyik sem tartotta ezt cikinek.Nem lóverseny ez:)Nyugodj meg,inkább 21 évesen ismerkedj meg az első sráccal,minthogy a 13 éves korod óta a fél város ismerjen:)Érted!

22/L

2010. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Nem ciki -.-"
2010. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
De amúgy az én nagynéném 25 évesig nem volt pasija...és nem volt szerelmes semikor...
2010. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. én 16 vagyok és még sosem volt pasim, nem érzem cikinek és amúgy nem érzem magam csúnyának. az unokanővéremnek 20 évesen volt először pasija, pedig nagyon szép lány, mindig irigy voltam rá :) nem te vagy az egyetlen :)
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet (egyetemen lettem először szerelmes), és nem tartom cikinek!
2010. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj!
2010. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy is ciki. Komoly kapcsolatom még nekem sem volt, csak próbálkozások. Még nem is szexeltem. Mindemellett értékes, jó külsejű, intelligens nő vagyok. Csak félek az intimitástól, de már jó úton haladok afelé, hogy ne féljek. :)


Én például nem érzem azt cikinek, hogy 25 (!) évesen itt tartok.

2010. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!