Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti nem érzitek amikor...

Lányok, ti nem érzitek amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés

A barátnőmtöl is megkérdeztem, ő azt mondta hogy csak ritkán. Veletek is igy van? Mondjuk nem éreztek fájdalmat?


17/F



2018. okt. 15. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem, semmit nem érzek, de ez ritka dolog, a legtöbbeknek fáj, sokaknak brutálisan, ami szerintem iszonyúan unfair.
2018. okt. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem általában annyira fáj, hogy majd belehalok.

Ráadásul ott vannak a PMS tünetek.

Sírás ok nélkül, puffadás, néha dühkitörések, mellfájdalom, alhasi fájdalom, zsíros és édes kaják utáni sovárgás és mikor megjön olyan görcs a második nap, hogy szívem szerint egész nap magzatpózba kuporodva nyomnám a melegítőpárnát a hasamhoz egy nagy adag nospa és apranax kíséretében(ami természetesen nálam csak 1-2 óra múlva hat).

Remélem mindent elmondtam.

2018. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Típusfüggő. Van olyan barátnőm, aki konkrétan meg sem érzi. Van, aki a fogamzásgátló szedése óta nem szenved.


Nekem régen pokoli volt, lórúgás fájdalomcsillapítót szedtem két napig minden hónapban. Ezen egyébként ront a stressz is, amióta nyugodtabbak az életkörülményeim, nem fáj annyira.

Amúgy meg persze ott van a többi tünet - én sokkal érzékenyebb vagyok előtte már pár nappal, könnyen elsírom magam, dühbe gurulok, nincs kedvem emberek közé menni, baromira nincs türelmem semmihez és senkihez. Ez csak néhány nap előtte, de nagyon rossz, hogy úgy érzed, nem tudsz uralkodni magadon, nem vagy ura a saját érzéseidnek.

2018. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Hasmenés, hányinger, szédülés, puffadás. Csoki utáni vágyakozás
2018. okt. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!