Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szakállat szeretnék növeszteni...

Szakállat szeretnék növeszteni, ehhez és a problémámhoz lenne valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés

egy ideje próbálkozom a szakállnövesztéssel, több kevesebb sikerrel.7 nap múlva töltöm a 18dik életkoromat (10.30). Viszonylag kezd erősödni, viszont annyira nem dús és az lenne a problémám, hogy az arcom bal oldalán kevésbé nő, kevésbé erősebb, ezért nem nagyon szeretem meghagyni, mert nagyin zavaró számomra. Egyszerre kezdtem el vágni mindkét oldalon, nem értem, hogy az arcom bal oldalán miért gyengébb és kevesebb van. Valakinek valami tipp arra, hogy a két oldal kiegyensúlyozottan nőjjön és kezdjen dúsulni mégjobban?


7 nap múlva 18/F

~181cm

83kg



#szakáll #dús arcszőrzet #egyenlőtlen növekedés
2018. okt. 23. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szakállolajat. Attól gyorsabban nő.
2018. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen utóhatása, ha mondjuk abba hagynám, vagy csak a hidratálás miatt gyorsabban kezdene el nőni?
2018. okt. 23. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs utóhatása és elvileg nem is nő tőle jobban a szakáll, de én úgy vettem észre.
2018. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, meg locsold műtrágyás vízzel is, és énekelj neki... Ne hülyéskedjünk már, nem fog gyorsabban nőni attól, hogy rákensz valamit, sem attól, hogy borotválod.

Ha gyér az arcszőrzet, akkor vagy borotváld, vagy hagyd párnapos borosta hosszon, az még kulturáltan tud kinézni. Ha szerencsés vagy genetikai szempontból, idővel sűrűsödni fog, és meg is erősödik Ha nem, ez van, vannak, akiknek 40 évesen is csak pár pehelyszőr nő az arcukon.

Élj viszonylag egészségesen, sportolj is, az fokozza a tesztoszteron szintet, ami segíthet ezen hosszabb távon.

Fiatal vagy még, nem kell bepánikolni, hogy nem tudsz Kossuth-szakállat villantani:)

2018. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!