Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Égtél már be nagyon? Úgy,...

Égtél már be nagyon? Úgy, hogy ki akartál menekülni a világból? Én igen!

Figyelt kérdés

Pár órája küdtem egy sms-t anyámnak, amiben panaszkodok egy barátnőmről, hogy ezt meg ezt mondta és ez milyen bunkó dolog már, és véletlenül elküdtem anyám helyett a barátnőmnek, akiről szólt!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! Megőrülök! Hála istennek, délelőtt már küldtem neki egy sms-t, amiben célzok rá, hogy megbántott, de most, hogy elpanaszkodtam másnak is, aztán csak ugyanúgy neki küldöm el, óóóóóóóóóóóóóh, nagyon gáz!!! XD XD XD Égek, mint a rongy! xD

Azóta nem jött tőle válasz :-S Magyarázkodjak szerintetek vagy hagyjam?


2010. jún. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ne magyarázkodj, próbálj úgy csinálni, mintha direkt neki küldted volna vagy valahogy úgy, hogy jól gyere ki ebből..., mond meg, h úgy érezted magad, mikor beszólt neked, mint ahogy ő akkor, amikor elolvasta azt az sms-t , vagy találj ki valamit...
2010. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ne magyarázkodj, ha rosszul esett neked, azzal nem tudsz mit tenni, kicsit furcsa helyzet lenne, ha ő azon sértődne meg, hogy te megsértődtél :S

egyébként egyszer egy tanárom megkérdezte az osztály előtt, hogy van e pasim mire én őszintén elmondtam, hogy nincs, erre megkérdezte melyikőnk szakított, innentől dőlt belőlem a hazugság, egyszerűen úgy éreztem bármit mondok, jobb,mintha elmondanám, hogy nem volt még pasim, de mostmár úgy gondolom, bár vallottam volna be...

olyanokat is kérdezett, amire nem tudtam normális választ adni és olyan hülyeségeket találtam ki hirtelen, hogy annál nincs cikibb, ráadásul idegességembe éreztem, hogy totál elvörösödök és a sírás határán voltam :) véglis nem vallottam be, hogy nem volt még pasim, de valószínű, hogy mindenki rájött, azóta utálom azt a tanárt és mellesleg utána legalább háromszor rákérdezett, hogy mi van a pasival...

2010. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Funktasztikus ***** válasza:
85%
igen nem is egyszer:D
2010. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta összevesztünk, nem érti meg a problémámat, így nem tudok tovább barátkozni vele.

Köszi a segítséget!

2010. jún. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!