Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk,10-es skálán mennyire...

Fiúk,10-es skálán mennyire tartjátok magatokat helyesnek?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok! ^^

2018. nov. 25. 16:30
 1/6 anonim válasza:
Látom nagyon unatkozol :D
2018. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6-7 Bár szerintem ez az érték minden lánynál más így nem is nagyon szoktam így nézni magamra.
2018. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magamra 10 pontot adnék, csak az a baj, hogy mások szerint az 1-et sem érem el:D
2018. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Önmagában nincs bajom magammal maximum az hogy elég vékony vagyok. De legalabb viszonylag magas és arcra se egy bányarém. De vegulis mindegy én mintmondok magamra valakinek tetszek valakinek viszont taszító vagyok xd ilyen ez a dolog
2018. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eklerpali válasza:
8-9, de mindenkinek más tetszik. 17/F
2018. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez több dologtól függ. Például ha éppen nem rombolják le az önbizalmamat, akkor elhiszem magamról, hogy 'ez igen, te már fajin *trágárság szűrő bevillant az előző szónál, úgyhogy kénytelen voltam a harmadik betűtől kicserélni* csávó vagy'. Ha meg éppen egy csalódás után nézek tükörbe, akkor negatívan ítélem meg magamat. Az igazság tehát e két véglet között van, de azt nem én dönthetem el, hanem az, aki engem ítél meg.

Ez az ítélet kérdés pedig megint változó dolog, mert mindenkinek más az ízlése. Van akinek ez tetszik, van akinek pedig az. Az ízlést nem lehet megmásítani, maximum kompenzálni egy nagyon jó belsővel.


20/F

2018. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!