Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék lazább és...

Hogy lehetnék lazább és kevésbé gátlásos? Volt aki régen félénk volt nagyon és sikerült magabiztosabbá, lazábbá válni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és szerintem nagyon gátlásos .. Velem egy idősek sokkal lazábbak,magabiztosabbak én meg kb maga a szerencsétlenség vagyok. Minden új helyzettől parázok, ezért sokszor tébyleg el is cseszem vagy cikin viselkedem, nagyon könnyen zavarba jövök és ha valaki szimpatikus ( nem feltétlen fiú , akkor ha csak lány akivel mondjuk barátkozni jó lenne) akkor se merek mondjuk beszélgetést kezdeményezni de igazából nem tudom miért talán félek és így sokszor nem tudok közel jutni azokhoz az emberekehz akikhez szeretnék, vagy éppen azt hihetik rólam hogy engem ők nem érdekelnek ami nem így van csak béna vagyok és nem merek semmit tenni. Emellett sok tervem van de a gátlásosság,ebben is akadályoz és már idegesít hogy ilyen béna vagyok és szeretnék változni csak nem tudom hogyan.

2018. nov. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is nagyon félénk voltam, általános suliban és még gimi elején is. Aztán a gimiben szerencsére egyre jobban kezdtem feloldódni, most pedig az egyetemen már jól érzem magam. Fontos, hogy olyan emberekkel legyél, akik mellett el mersz lazulni és nem azon agyalsz, hogyan vajon, mit gondolnak rólad.
2018. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval teljes mértékben egyetértek. Illetve még az is hasznos, ha van egy olyan közeli barátod, aki úgymond "felkarol" téged. Nekem volt egy ilyen barátom még általános végén, én akkor kikerültem ebből a helyzetből.
2018. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van egy barátom aki nagyon laza és vele viszonylag jól kijövük,akkor szerintetek ő jó hatással lehetne rám ?
2018. nov. 30. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Határozottan.
2018. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!