Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy erzem semmiben nem vagyok...

Ugy erzem semmiben nem vagyok jo. Tobbi lent. Szerintetek ez nagy baj, hogy nem tudom meg, hogy mihhez ertek?

Figyelt kérdés

Mindenki ert valamihez,vagyis azt mondjak..

En nemsokara 17 eves vagyok,de meg nem fedeztem fel,hogy mihez is ertek...Celjaim sincsenek az eletben..pedig kene legyenek...Szerintetek ez nagy baj,hogy nem tudom meg,hogy mihhez ertek????

bocsi az ekezet nelkuli irasert,csak jelenleg nem tudtam ugy irni.koszonom.


2010. jún. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Céljaid legyenek,gondold végig mit szeretnél elérni az életben!Valószínű azért gondolod magadról hogy nem értesz semmihez,mert önbizalomhiányban szenvedsz.De itt vagy még 17éves előtted az élet,nem kell ezen rágódni,én is ilyen voltam 17évesen.Egyszerűen változtatni kell a gondolkodásodon,tűzd ki magadnak mit szeretnél elérni az életben,mennyi idő alatt,mit kell TENNED hogy elérd stb.Ha minden nap teszel érte egy kicsit is akkor biztos vagyok benne hogy eléred a célod egyszer.És akkor majd kiderül mihez értesz!+Mindent meg lehet tanulni,idő kérdése az egész.Szerintem te sokmindenhez értesz,csak vannak dolgok amiket még nem próbáltál!:D
2010. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
irány a politikai pálya
2010. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki új dolgokat, keress hobbit! Mindenki ért valamihez.
2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!