Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Irnátok pár kedves, biztato...

Irnátok pár kedves, biztato sort nekem vagy ilyesmit? : )

Figyelt kérdés

11-én ballagtam és olyan szomoru vagyok:(

olyan nagyon jo osztály volt a mienk.. állitolag a legjobb stb:( osztályfönök,osztályközösség.. a bnöim:( és senkivel se megyek egy iskolába.. és aza 8 év elrepült mint a lufik amiket elengettünk:/ tudom h a bnöimmel akik fontosak találkozhatok még de az nem ugyanolyan.. sokkal kevesebbet sokkal sokkal:( más lesz a legjobb bnöjük.. mással hülyülnek a szünetbe.. :( az osztály se lesz már ugy együtt sosem:( .. tudom h millioak tul estek már ezen és tul élték csak most még olyan bánatos vagyok ezért kérek töletek segitséget: )


2010. jún. 29. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Együtt lehet ott az osztály, csak szervezni kell osztálytalálkozót.
2010. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony túlestem ezen én is. Az első félévig még hiányoztak, aztán (bár azóta is sokat találkozunk de jöttek új barátok stb.. aztán annak is vége lett és jött az egyetem, új város, messze régi és új barátoktól de már a gólyatáborban lett csomó új barátom szóval el leszel foglalva annyira, hogy ne szomorkodj a régiek miatt, akik igazán jó barátaid, azok megmaradnak úgyis!
2010. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 2. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

szervezzétek meg,h találkozhassatok szabadidőtökbe

most vakáció van találkozzatok egymással

ez a 8 év nem fog csak úgy eltünni

ha a te számodra ennyire fontosak biztos te is az vagy nekik

ne szomorkodj!:)

milyemn jó lenne ha az én osztályom is ilyxen lenne alig várom,h megszabaduljak tőlük

13/L

2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaaj köszönöm szépen nekediss:))
2010. júl. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!