Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár napja elkaptak a rendőrök...

Pár napja elkaptak a rendőrök éjjel, a táskámban találtak 2 tárgyat (értékük még 1000forint alatt van) amit eltulajdnítottam egy szórakozóhelyről . Feljelentést tettek ellenem . Mire számíthatok? Pénzbírság, priusz, egyebek .

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 01:30
 1/8 anonim válasza:
100%

Semmire.

Ha őszinte vallomást teszel, és nincs priuszod meg semmi. Akkor kapsz egy figyelmeztetést, és kész.

2010. jún. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért kutattak át?
2010. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mit loptál?:D
2010. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Egyik tárgyért levágják az egyik kezed, másikért a másikat...

Szerencséd, hogy nem hármat loptál, mert akkor a tököd jönne.

2010. jún. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor meg bevagy szarva? Nem kell lopkodni életem és akkor nem fogsz ezen rágódni.
2010. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerős az a név, hogy Zsanett?
2010. jún. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ragad a kezed mi? Szeretsz lopkodni. Kaloda és 30 ostorcsapás a hátadra. :D
2010. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ragadt még a kezem semmitől , nemis ez a lényeg . Egy társaságban voltam amikor ez történt , 1 haverom miatt jöttek ki a rendőrök és átkutattak engem is . A 2 tárgy az 2 korsó volt , ami nem nagy érték mégis feljelentettek . Normális válaszokat megköszönném , elég nagy szarban vagyok és nemtudom hogy mi lesz .
2010. jún. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!