Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell gondolatokat...

Hogyan kell gondolatokat kitörölni a fejünkből?

Figyelt kérdés

Ha a józan eszemmel tudom, hogy csak bizonyos képeket, gondolatokat kéne végleg kitörölnöm és boldog lehetnék.

Mért nem bírom elfelejteni, kitörölni és teljesen lemondani róla?ha tudom, hogy ez a gondolat úgy se hoz boldogságot, mert összeférhetetlen a többi boldogsághoz szükséges elvemmel és képemmel.

menjek pszichológushoz vagy paphoz? bármilyen válasz jó a hülyeség és a vicc is félig mindig igaz....szóval nem sértődök meg....

vagy a munka....tényleg az segítene (gyes-en vagyok)....mert az eltereli a figyelmet....de attól kitörlődik?


2019. jan. 23. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, mert a gyerekednek normális anyára van szüksége!
2019. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké...jobb ötlet nem érkezett...akkor ebből főzök
2019. jan. 25. 06:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz pszichológushoz is de akár mindig lekothetned magad ott a gyerkőc házi meló. Stb segíthet. Ott a zene is esténként ha alszik a gyerkőc fülhallgató egy jó kis relaxációs zene. Sok módon segithetsz magadnak szerintem. Velem rengeteg olyan dolog történt a múltban amit más el sem hinné felém fogná olyan súlyosak. A múlt a múlt eldontottem hogy már nem a részem és automatikusan töröltem azzal a gondolattal hogy mostmar én irányítom az én életem és én döntök kapcsolatok felett is. Lehet erősíteni önmagad gondolatokkal. Soha nem emlékszem vissza mert nincs belőle semmi jó érzésem. Akkor meg minek? Kösd le magad és mindig valami szép mondattal keltsd magad és a gyerkőcöd. Segíthet az elején ennyi is sokat.
2019. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!