Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem különlegesnek magam?

Miért érzem különlegesnek magam?

Figyelt kérdés

Egészen másnak érzem magam mind a többi ember.

Sokkan megnéznek az uton(vagy bárhol)

Szépnek állitanak..nincs magabiztosságom,mindig kerülöm az embereket a zsúfoltságot.

Vannak barátaim de ők is olyan furcsák keztek lenni velem szemben.

Van pár srác a suliban és a barátnőim rájuk vannak szálva,beszélgetnek,hülyéskednek.Én meg csak ülök a padban és zenét hallgatok,de a srácok mindig hozzám jönnek úgy érzem kedvelnek és keresik a társaságom.Nem szoktam velük nagyon beszélgetni.

Ezért is lehetnek ilyen furcsák a barátnőim(edig mindig jobba voltunk,de most ha szólitom alig akarnak észre venni,nem nagyon beszélgetnek velem,nem kérdezősködnek annyi mind régeb.Pedig mindig jófej voltam velük sőt tulságosan is



2019. jan. 30. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok, 16 éves
2019. jan. 30. 10:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos eros a kisugarzssod,kellemes.

Ès ha tiszta a szived is akkor a lelki szepseged miatt is...

2019. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kezdődő narcizmus lehet.
2019. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyèbkènt tènyleg nagyon fontos az alázat es tudnod kell,hogy minden ember egyedi es èrtèkes!
2019. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fiúk nem a jófejek társaságát szokták keresni.
2019. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert tényleg más vagy, hiszen nincs két egyforma ember. Ne foglalkozz annyit magaddal: kezdd el inkább azt észrevenni, hogy a többiek miben tűnnek ki a tömegből, mi az, ami bennük különleges, őket mi teszi egyedivé. És ne csak a külsőre figyelj, hanem főleg a belső tulajdonságokra, arra, hogy ki miben ügyes, meg tehetséges. Ha észreveszel ilyesmit, tedd is szóvá, dicsérd meg az illetőt.
2019. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a helyzet hogy normálisabb vagy mint a többiek, nem vagy nyomulós minden 2. srácra és nem vagy egy "nagy szám" amiért veled foglalkoznának, ami szerintem szuper és ritka. Több ilyen lány kéne. (Y)
2019. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés szintjéből 12-nek gondoltalak! Valószínűleg túlságosan szerény vagy! Ez a különleges benned!
2019. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!