Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom a magam...

PopCake kérdése:

Miért nem tudom a magam sikereit elismerni?

Figyelt kérdés

Ha arra gondolok amit eddig elértem,megéltem,túléltem mindig úgy érzem,hogy az semmiség és,hogy azt más is megcsinálta volna féllábon.

Emiatt úgy gondolom,hogy semmi becsülni való nincs bennem és ezt is tapasztalom a környezetemben. Szerintem rám soha senki nem volt,most sem az es nem is lesz irigy és azt sem hiszem,hogy valaha valaki úgy gondolt rám,hogy "hű azta de jó neki ő megcsinálta".

De közben természetesen én is megküzdöm a viharaimmal,amiből sajnos nekem sokszor több jut,mint másoknak.

Mit kellene tennem,hogy ez ne így legyen.


2019. febr. 16. 19:17
 1/2 bodnar edit ***** válasza:
Szia! Nagyon furcsa, hogy rajtad kívül más is van így! Mit is szeretnél!? Elismerést, vállveregetést, érmet? Nem írtad meg a korod, de az az igazság, bármilyen korú vagy, minden fáradtságod, és erőfeszítésed, egy napon majd megtérül! Tudod ez egy hosszú folyamat, és hidd el, fogsz te még örülni annak, hogy elsajátítottál sok mindent, és ha rögvest nem is kapsz kedvező visszajelzést!Egyébként, érthetetlen számomra az, hogy nem vagy tájékozott a világban! Mert akkor tudnád, hogy rajtad, rajtam és sok millió emberen kívül, vannak olyanok akik más embernek születnek, és mégis bizonyítanak!Láttam egy olyan műsort, ahol egy olyan lány született , hogy az ikertestvérével össze volt nőve vállban, ahol egy testük volt de két fejük! Tudod ez kicsit morbid dolog, de képzeld csak el, iskolába jártak, gimnáziumba, felsőoktatási iskolába, tanárok lettek! Felvállalták külsőjüket, emberek között jártak, és bizonyítottak! Nos hasonlítsd össze magaddal!Ugye nem is lehet! te előnyben voltál, leszel, de mégis megpróbálták! És tudod e , hogy hány hátrányos kis lélek van, akik nem szeretnének lemaradni! Felveszik a versenyt veled, velem, mással! Most nézz magadba, kell az a vállveregetés! ?, Hidd el, a szüleid, barátaid, tanáraid, tudják ha te sikereket viszel véghez! Lehet nem mondják ki, vagy nem állandóan, de ettől még ügyes, sikeres képzett ember vagy! Legyen hited, hisz azoknak is van, akik eleve hátránnyal kezdik! Meglátod egy nap, érezni fogod, és lehet a te tudásoddal fogsz segíteni egy ilyen hátrányos fiatalt arra, hogy bizonyítani tudjon! Fel a fejjel, és nézz több ilyen filmet ha meginognál! Mindenhez sok-sok sikert kívánok neked! Edit
2019. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen jó lenne néh hallani valami pozitívat is.Nem azt pl,hogy sikeresen megszereztem egy szakmát és mondjuk ha ehhez a szakmához kapcsolódóan egy családi beszélgetes során én megválaszolom a kerdést és azt mondják,hogy ez hülyeség vagy ki kérik olyan ember tanácsát,akik kicsit sem konyítanak ahhoz a témához.

Ami nyomaszt az nem az,hogy más vállonvereget e minden pillanatban,hanem,hogy miért nem tudom magamban sikernek megélni azt,ha elérek valamit?Miért érzem semmiségnek?Olyan dolognak ami nem is számít igazán? A magam elismerésére jobbn vágyom,mint máséra.

2019. febr. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!