Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Oknyomozó újságíró akarok...

Oknyomozó újságíró akarok lenni de hogyan kezdjem ell? ÁlatalánosIkolában járok még egy évem van és hogyan kell tovább menem? Hogy oknyomozó újsàgírò legyek milyen iskolákba menjek? Sajnálom a helyesiràsi hibákat! Nagyon sietek

Figyelt kérdés
Nincs valami szép életem idegileg tönkre mentem de kitartok csak anyit írjatok hogy tovább hogy újságiró lehesek.
2019. ápr. 8. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szépen elírtam a dolgokat Xd sajnálom sietem !!!
2019. ápr. 8. 20:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is egy erős, humán tagozatos gimnáziumba kellene felvételt nyerned és azt jó eredménnyel befejezni. Ezt követően média szakos felsőoktatási intézménybe kellene felvételt nyerned. Ha ezt az akadályt is sikeresen veszed, úgy megpályázhatsz egy állást valamelyik újságnál, ahol először gyakornok leszel. S ha jó esszéket, tudósításokat tudsz írni, úgy egyre több és jobb megbízást fogsz kapni. Előtted a pálya.
2019. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel az íráskészséggel helyettes takarító lehetsz csak egy szerkesztőségben.
2019. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyire ne siess!

Az életben soha nem lehetsz újságíró ilyen helyesírással.

MINDENKÉPPEN szánd rá azt az időt, míg kijavítod, és tanulj meg rendesen magyarul, különben csak troll lehet belőled!


Elsőre javítsd ki a saját írásodat, és írd le ide még egyszer!

2019. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aszt elfelejtetem mondani hogy amerikába akarok élni !!
2019. ápr. 9. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd: ezzel az a helyzet, hogy hiába mondod, hogy majd akkor figyelsz az írásodra.

Ha már MOST nem figyelsz erre, akkor később borzasztó nehéz lesz elkezdeni megváltoztatni azt, ami már berögzült!

Ezért mondtam, hogy javítsd ki az összes hibád, és írd le még egyszer, amit írtál.

E helyett te ismét hibásan írtál ide.


Amerikában pedig akkor dolgozhatsz, ha annyira jó vagy, hogy meghívnak oda.

Milyen NAGYON kiemelkedő képességed van ehhez?

2019. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

így, hogy amerikába? Bolíviában? Ecuadorban? Nem inkább Amerikában?

Tudod az újságíró elvileg tud írni. Azért így írom, mert kiadói munkatársként tudom, nálad sokkal rosszabb helyesírók is vannak köztük.


Jut eszembe? Mi az a szakterület, amellyel foglalkozni szeretnél?

2019. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig az első volt a legjobb. Kabjátok be 🤬🤬🤬🤬🤬
2019. ápr. 9. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szó, hogy azt, és kabjátok sem létezik.

Szóval az élet mely területe érdekel különösen?

2019. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abban sem vagyok biztos, tudod mi az az oknyomozó újságíró.
2019. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!