Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi az esélye, hogy valaha...

Mennyi az esélye, hogy valaha is fogunk beszélni, vagy esetleg találkozni? 17/F

Figyelt kérdés
Azért ide írom,mert ő is fent van itt ezen az oldalon,és nem akarom,hogy lássa ezt a bejegyzést. Na szóval egy barátomról lenne szó,vagyis csak én tartom annak,ő nem tudom,hogyan áll ehhez. Összevesztem vele,és már lassan 5 hónapja nem beszéltem vele,azt mondta,hogy lépjek tovább. Félig megtettem,de már rendesen hiányzik. Nem tudom,hogy mit tehetnék. Mivel ő nekem tényleg fontos volt,csak ő ezt nem vette észre. Nagyon jól kijöttünk egymással. Bíztam benne. Tudom,hogy ő jó ember, meg minden,ezért volt nekem fontos. Szóval nem tudom,hogy mit tehetnék már. Én próbálom megfogadni a tanácsát,de egyszerűen nem megy. Van még esély erre vagy tényleg lépjek tovább? Veletek volt már hasonló? Azért kérdezem,mert ha ez is kudarcba fullad,én soha többet az életben nem fogok megbízni senkiben sem.
2019. ápr. 20. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Min vesztetek ossze?

Megdugtad a nőjét?

2019. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!