Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » ! Tegnap meg vettem az AppStor...

! Tegnap meg vettem az AppStoreból az eredeti mobilos minecraftot, tök oké volt minden letöltöttem és hát Wifin voltam aztán be akartam lépni és csak egy teljesen fehér kép jön be?

Figyelt kérdés
. Megpróbáltam belépni hogy a wifit ki kapcsolom és mobil nettel lépek be, és hát úgy engedi. De ahhoz hogy a barátaimmal játszak vagy online szerveren ahhoz wifire kell csatlakozzak, de wifin nem tudok belépni,mi lehet a gokd?

2019. jún. 6. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések


Ez mennyiben ide illő téma?

És nem inkább tanulnod kellene? Fájdalmasan rossz a helyesírásod.

2019. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Mobilneten elindítod, mikor már fut átvaltasz wifire. De miért nem megy mobilneten? Ugyan olyan teljes értékű net mint a vezetékes, max korlátos. Fel kéne tudj csatlakozni a szerverre.
2019. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen mobil nettel is engedi,de ha bekapcsolom a minecraftba a profil beálitásoknal a Mobil Internet használatát azt írja ki “A Mobil Internet használata játék közbem további költségekkel járhat”

És lehet itt fizetni kell érte.

2019. jún. 7. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a játékhoz. A mobil adat szolgáltatást a telefon előfzitésedben van. Tehát a telefonos szolgáltató biztosít internet elérést.

Ez szolgáltatóktól, azon belül tarifáktól függően lehet korlátos, korlátlan, árba beépített vagy többletköltséggel járhat.

A wifi pedig a vezetékes internet elérésedből csinál vezeték nélkülit. Azaz minden a szolgáltatónak, hogy madzagon netezel, vagy az utolsó néhány méteren az éteren át kommunikálsz.

2019. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!