Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alacsony fiúk, ti hordanátok...

Alacsony fiúk, ti hordanátok olyan szerkezetet amitől magasabbnak látszódtok?

Figyelt kérdés

Én is alacsony vok és elég sok problémám van ebből adódóan.Akartam venni vmilyen magasított cipőt,de nem nagyon találtam...

Szóval gondoltam,h lehetne vmilyen gólyalábszerű könnyű szerkezet amit a nadrág alatt lehetne hordani,az alján normális cipővel,és nem a lábfejre nehezedne a súly hanem a térd közelében így be lehetne hajtani a lábfejet h beleférjen.(így leírva lehet hülyén hangzik,majd megrajzolom).Na szóval ti hordanátok ha lenne ilyen.Én sztem igen,de persze nem mindig.


2010. júl. 9. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Baz.meg ez kéész:D én is ku.rva alacsony vagyok, de eszembe nem jutott még... és én is azt mondom h hátrány bizonyos téren de ez van. Fogadjanak el így vagy kerüljenek el messze:D
2010. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Huh ez szerintem egy idő után zavaró lenne de amúgy érdekes az ötleted :D Bár én lány vagyok :D Alacsony de már elfogadtam ezt. Szerintem te is fogadd el,hogy alacsony vagy.
2010. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
xD találd fel, lehet meggazdagszol belőle.
2010. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyébként megkérdezhetem,hogy milyen magas vagy ??:)
2010. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úgy hívják hogy magassarkú és ha vállalod hogy végigröhögnek az útcán akkor hajrá

de az is jó ha veszel valami 2x akkora bakancsot mint a lábad és kitömöd a felét

2010. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Opel reklámban mikor a kisgyerek csimpaszkodik a hintán a lábára meg könyvek vannak kötve aszthiszem. Próbáld ki :D
2010. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam választ....
2010. júl. 9. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

ééés igen, feltalálták:D

[link]

2010. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,csak ez béna...Én olyanra gondoltam ami nem látszik amikor viseled.De jó lenne ha lenne már olyan is.
2010. júl. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!