Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg k***a lennék?

Tényleg k***a lennék?

Figyelt kérdés

Az van hogy 16 éves vagyok 2 fiú barátommal megyünk a strand fesztiválra az egyik fiú 17 a másik pedig 18

És az van hogy az apartman ahol leszünk 1 franciaágy es egy egyszemélyes agy van

Es mondtak hogy ők nem alszanak együtt

Ezért az lesz hogy egyik nap az egyik a másik nap a masik fog mellettem aludni

És a lany osztálytarsaim azt mondják hogy mekkora k***a vagyok

Ettől tényleg az lennék?


2019. júl. 4. 17:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt még nem vagy k***a, ha simán csak ott vagytok egymás mellett.
2019. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Ettől nem, a céltalan sértegetés sokszor csak az irigységből fakad. Ha neked jó, majd mondanak valamit hogy ne érezd annyira jól magad.

Csak ettől még nem leszel semmi, a többi pedig a buli hevén múlik.

2019. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Oké köszi!

Anyu is mindig ezt mondja hogy ne foglalkozzak velük,de megis ez azert kicsit szarul esik

2019. júl. 4. 18:05
 4/28 Mihago ***** válasza:
45%

Nem vagy. A lány osztálytársaid irigy kis ribizlik. A fél karjukat odaadnák, ha két csávóval lehetnének egy szobában.


Különben akkor sem lennél k...a, ha lefeküdnél valamelyikkel, vagy mind a kettővel, akár egyszerre. Fiatal vagy, miért ne élvezd az életet. A k...a attól az, hogy rosszindulatú. Abban nincs semmi k...aság, ha senkinek sem ártva, érzelmeket nem felkavarva, hancúroztok egy jót.

2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#4 köszi most nagyon rendbe tetted a lelkiismeretemet

És igazad van nagyon

Mégegyszer koszii☺️

2019. júl. 4. 18:42
 6/28 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ettől még nem vagy az. Csak rajtad múlik, hogy az leszel-e, vagy sem?
2019. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a fiuk dugni akarnak. Nagyon vigyázz mert ha rosszul ismered őket akkor nem elég hogy ki fognak használni, de még le is fognak nézni emiatt. Én biztos h hálás lennék az együttalvásért vagy a szexért vagy akármiért ami történni fog de vannak fiúk akik pl megdugják a csajt majd könnyűvérű lotyónak tartva úgy kezelik mint egy darab $zart vagy egy rongyot akivel bármit meg lehet tenni.

Az osztály lányai pedig a tanult csordaszellemnek megfelelően fújolnak és mocskolnak. Semmi fogalmuk nincs semmiről se közük semmihez sem de úgy szocializálódnak hogy a kicsit is lazább lányokat meg kell bélyegezni ki kell közösíteni. Emiatt soha semmi ilyesmit Nem szabad mások orrára kötni! Aki elpofázza a dolgot azt szintén kerüld!

35F

2019. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#7

3 éves korom óta ismerem őket

Es a szülők is ismerik egymást ha nem bíznanak meg bennünk nem is engednek hogy így aludjunk

2019. júl. 4. 19:16
 9/28 Mihago ***** válasza:
33%
Attól még akarhatnak dugni. Sőt, ha nem akarnak, akkor ratyik. Bár akkor is akarnak, csak nem veled, hanem egymással. :) Na de komolyan, és ha akarnak, akkor mi van? Tilos?
2019. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem,miert lenne tilos?🤷🏼‍♀️

Ezt majd hozza a szitu😂

2019. júl. 4. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!